Uus pakkumine täiendab olemasolevat võimalust hoida vahendeid USA dollarites intressimääraga 3% aastas ja suurendab ettevõtte investeerimistoodete atraktiivsust.

Investeerimisplatvormi Freedom24 kasutajatel tuleb fondide hoidmisest tulu teenimiseks kanda oma kauplemiskontolt sularaha eurodes kogumiskontole (D-kontole) või lisada sinna raha pangakaardi või ülekandega. Intresse kogutakse iga päev, mis võimaldab investoritel regulaarselt oma säästude kasvu näha. Konto suurusel pole piiranguid – see eristab ettevõtte Freedom Finance pakkumist teiste maaklerfirmade sarnastest toodetest.

„Intressimäärad on olnud madalad ja negatiivsed kümmekond aastat, kuid see on nüüd muutumas, mistõttu tahame anda oma klientidele võimaluse mitte ainult investeerida, vaid ka teenitud raha meie juures tõhusalt hoiustada. Kõrge intressimäär – 2,5% eurodes ja 3% dollarites säästude puhul – teeb ettevõtte Freedom Finance Europe säästukonto kasumlikuks alternatiiviks pangahoiusele ning võimaldab meie klientidel turu volatiilsuse ajal oma kapitali säilitada ja kasvatada. Soovime, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt,“ ütles Freedom Finance Europe’i tegevjuht Jevgeni Tjapkin.

Euroopa Keskpank (EKP) on alates 2022. aasta juulist igal koosolekul intressimäärasid tõstnud, tõstes põhilaenu intressimäära nullilt 3%-le ja hoiuseintressi 2,5%-le. EKP andmetel oli eurotsooni pankade tähtajaliste hoiuste keskmine aastane intressimäär 2023. aasta jaanuaris 1,4%.

Kapitali kaotamise risk. Investeeringute varasemad tulemused ja tulevikuprognoosid ei taga tulu tulevikus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid