Softshell tuli tagasi ja keeras oma võtmeomaduse – pehmuse – maksimaalseks ning igas suunas venivaks.

Snickers Workweari softshell 2.0 on mitmes mõttes märkamisväärne

Ligi pool sajandit funktsionaalsete riiete maailmas suunanäitajana tegutsenud Snickers Workwear on taas harjumuspäraseid piire nihutanud ja viinud softshell’i järgmisele tasandile. Uue põlvkonna softshell näeb välja nagu sportlik pusa, tundub seljas nagu sportlik pusa, aga sel on alles klassikalise softshell’i omadus tõrjuda vett ja kaitsta tuule eest.

Snickersi kandjale juba tuttava suurepärase istuvusega mugaval, enneolematult pehmel, ülimalt soojal ja elastsel softshell’il on leidliku lisana neoonpaneelid ning maitsekalt tagasihoidlikud helkurribad. Need äratavad kindlasti tähelepanu, sest lisavad meeldivalt tumedale rõivatükile julge värvilaigu ja helgi. Kuigi see ei vasta Hi-Visi standardiklassile, pakub see sellegipoolest veidi lisaohutust jahedal ajal kõnni-/jooksuringil või tööobjektil, kus Hi-Vis-riided pole nõutud.

Miks Snickers Workweari softshell seljas nii mugav tundub?

Sest iga gramm sellest rõivatükist – alates uudsest neljas suunas venivast softshell 2.0 kangast kuni viimse nõelapisteni – on kindla mõtte ja eesmärgiga. Keha liikumist järgiv 3D-disain on kokku pandud poole sajandi jooksul kogutud oskuste ja teadmiste järgi mitmest hoolikalt väljaarvutatud suuruse ja kujuga riidetükist. Selle kombinatsioon funktsionaalse elastse materjaliga annab nägusale kitsale lõikele väga hea liikumisvabaduse.

Erakordselt hästi õnnestunud lõikega kõrge krae on täpselt õige laiusega, samal ajal kui liigagi sageli on kraed madalad ja laiad ega paku tõhusat kaitset. Uue softshell’i kõrge krae on lõua alt veidi madalam kui tagant, tõustes poole pea kõrguseni üles. Nii ei pääse tuul, külm ega vihmasabin krae vahele. Ka kapuutsi oskavad Snickersi tegijad hästi teha. Reguleeritava servaga kapuuts ei ole eraldiseisev tükk, vaid kasvab loogiliselt välja kõrgest kraest. See istub hästi ega varja vaatevälja, kuid pakub head kaitset.

Softshell 2.0 alumine serv on eest lühem ja tagant pikem. Selg on alati kaetud ja soojas, kuid istudes või kükitades ei teki sülle suurt kangahunnikut, samuti pääseb nii paremini püksitaskutele ligi.

Kohevaks harjatud pehme ja soe vooder on ihu vastas mõnus, mahutab palju kehasoojust ja juhib liigse soojuse välja. Laiad kummist varrukaotsad on venivad ja vastupidavad. Kahesuunaline tõmblukk on töökindel ja selle all on peidus nägus Snickers Workweari kirjaga kaitseliist nagu hästi hoitud saladus. Kaks lukuga küljetaskut on avarad, et vajalikud esemed mugavalt kaasa võtta.

Mis see siis on, mis teeb selle softshell’i mugavaks? Ei ükski detail eraldi, vaid kõik loetletud omadused koosmõjus.

Tumesinine või must? Kapuutsiga või ilma?

Snickers Workweari parimad asjatundjad meie maal on TAMREXi asjatundjad. Sea sammud lähimasse TAMREXi kauplusesse, palu Snickers Workweari uue põlvkonna softshell’i käega katsuda ja selga proovida või telli oma uus softshell e-poest.

Jaga
Kommentaarid