Inbanki nõukogu esimehe Jan Andresoo sõnul toetavad Erkki Raasukese pikaaegne kogemus rahvusvaheliste börsiettevõtete juhatuses ja põhjalikud teadmised pangandusest Inbanki laienemist uutele Euroopa turgudele.

„Inbank on kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, kes tegutseb tänaseks viies riigis. Edasised ambitsioonikad kasvuplaanid ja sellest tulenev keerukuse kasv esitavad panga juhtimisele üha suuremaid nõudmisi,“ sõnas Andresoo pressiteates.

Lisaks Raasukesele kuulub nõukogusse sõltumatute liikmetena Rain Rannu ja Taavi Kotka. Erkki Raasuke asub juhtima panga auditikomiteed ja lööb kaasa Inbanki tutvustamisel rahvusvahelistel kapitaliturgudel.

Erkki Raasuke töötas aastatel 1994–2011 Hansapanga ja seejärel Swedbanki grupi ettevõtetes mitmel juhtival ametikohal, sealhulgas finantsjuhi ja juhatuse esimehena.

Aastatel 2012–2013 oli ta majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi nõunik ja tegeles riigi äriühingute omandusküsimustega.

Ta on olnud Estonian Airi nõukogu esimees, LHV Panga emaettevõtte LHV Groupi juht, Eesti Energia nõukogu esimees ja Luminori panga tegevjuht.

Alates 2021. aastast töötab Erkki Raasuke ettevõtte Skeleton Technologies finantsjuhina.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid