Riigi Kinnisvara juhatuse esimees Kati Kusmin asus Riigi Kinnisvara juhtima 2017. aastal ning tema lepingut pikendati 2020. aastal teiseks ametiajaks. Täna ei ole Kati Kusmin veel uueks ametiajaks kandideerimise osas kindlat otsust langetanud. „Ma ei ole veel otsustanud, kas kandideerin uueks ametiajaks või mitte. Riigi Kinnisvara on tänaseks kindla sihi ning suurepäraste, pühendunud inimestega organisatsioon,“ sõnas Kusmin.

„Riigi Kinnisvara eesmärk on olnud läbi aegade toetada Eesti arengut ning luua koostöös võimalikult keskkonnasäästlikku ja kvaliteetset avalikku ruumi,“ sõnas Riigi Kinnisvara nõukogu esimees Sulev Luiga. „Riigi Kinnisvara on hästi toimiv organisatsioon ning Kati Kusmini näol on tegemist hinnatud ja kogenud tippjuhiga. Tema ametiajal on Riigi Kinnisvara teinud suure arenguhüppe edasi,“ lisas Luiga.

Uue juhatuse liikme konkursil kandideerimise tähtaeg on 8. mai 2023. Kandideerima oodatakse tippjuhi kogemusega, teenuste disaini hästi tundvat ja kliendikogemuse arendamisele suunatud juhti. Eelistatud on kandidaadid, kellel on kogemus tippjuhina töötamisel avalikus sektoris ning kes tunnevad hästi kinnisvaraarenduse ja -halduse valdkonda.