A1000 Marketi juhi Tarmo Lauringu sõnul näitavad kaubanduskettide käibenumbrid, et inimesed on hakanud rohkem odavpoodides käima. „Näiteks kasvas A1000 Marketi käive esimeses kvartalis ilma uusi poode avamata ligi 20 protsenti, kui üldiselt oli sektor pigem tagasihoidlik,“ ütles Lauring ja lisas, et Õismäel avatakse kauplus senise Rimi poe asemel.

„Inimesed loevad raha rohkem kui varem ning soodsamate toiduainete ja poodide vastu on nõudlus selgelt kasvanud. Meile kirjutatakse päris tihti soovidega, kus võiks veel poe avada. Eks me tegelikult otsimegi sobivaid pindasid ka teistes Eesti kohtades – Rakveres, Elvas, Tartus ja mõtteid on veel,“ rääkis Lauring.

„Uues Õismäe poes tulevad kohe ka avamishinnad, mis võiksid kohalikku kaubandust ja konkurentsi mugavusest äratada,“ lubas Lauring.

Uus 925-ruutmeetrine A1000 Market avatakse aadressil Õismäe tee 107a Kollases Keskuses. A1000-l on Tallinnas veel lisaks 3 poodi – kaks Lasnamäel ja üks Telliskivi piirkonnas Mööblimajas. Kokku on ketil Eestis 14 poodi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid