„Tarmo kogemus ja värske pilk on Nordeconile vajalik, et liikuda oma strateegias järgmiste oluliste verstapostideni. Oleme kiiresti kasvanud ning jätkuvalt on meie fookuses mahukad ja keerulised ehitusobjektid, mille ette valmistamiseks ja ellu viimiseks on Nordeconis suurepärane inseneride tiim,“ sõnas Nordecon AS juhatuse esimees Gerd Müller. „Tarmost saab sellele tiimile oluline ja väärtuslik uus liige, et aidata viia ehitustegevuse planeerimine ja juhtimine süsteemselt andmepõhiseks ja tõsta ehitustegevuse juhtimise efektiivsust.“

,,Mul on ülimalt hea meel liituda Eesti juhtiva ehitusettevõtte võimeka meeskonnaga. Ehitusvaldkonna juhatuse liikmena avaneb mul väga hea võimalus anda endapoolne panus ettevõtte arengusse. Kahtlemata seisab Eesti ehitussektor lähiajal suurte väljakutsete ees, aga seal on kindlasti peidus ka palju uusi võimalusi. Minu üks olulisi ülesandeid saabki olema nende võimaluste märkamine ja ära kasutamine Nordeconi strateegiliste eesmärkide saavutamiseks,’’ kommenteeris Tarmo Pohlak.

Tarmo Pohlak omab pikaaegset juhtimiskogemust, olles töötanud nii peatöövõtule keskenduvates ehitusettevõtetes kui ka kinnisvara arenduse poolel. Tarmo juhtimisel on läbi aastate realiseeritud palju suuri ja keerulisi ehitusprojekte. Ainsana Eestis on Aasta Ehitaja tiitel omistatud talle kahel korral: 2009. aastal Tallinki büroohoone ja 2016. aastal Hilton Park Hotelli ehitustööde juhtimise eest. Pohlak töötas 1997-2017 Merkos, 2017-2019 Oma Ehitajas, 2019 kuni praeguseni Urmas Sõõrumaa ettevõttes US Real Estate.

Nordecon AS juhatus jätkab neljaliikmelisena: Gerd Müller (juhatuse esimees), Maret Tambek, Priit Luman ja Tarmo Pohlak.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid