Ära sihi tippe

Seda on muidugi lihtsam öelda kui teha, aga kui sul on vähegi võimalik minna ja tulla töölt väljaspool tipptunde, siis säästad kõvasti aega ja närve. Tavapärane tööpäeva algus on kell 9 ja lõpp 17, nii et kui sa alustad oma tööd hoopis kell 8 ja lõpetad kell 16, veedad ilmselt oluliselt vähem aega närviliselt vastu rooli trummeldades.

Hoia varukas varrukas

Kunagi ei või teada, mil sinu tavapärane marsruut ei ole enam kõige mõistlikum. Eespool on toimunud avarii, teele on langenud puu või toimuvad mingid ehitustööd – ootamatusi tuleb ikka ette. Seepärast on hea, kui sul on sihtkohta minekuks alati varutee samuti selgeks vaadatud.

Ära pane vasakule

Kui sul on võimalus valida, siis eelista vasakpöörde asemel alati parempööret – see säästab nii aega kui ka kütust. Loomulikult ei pea sa hakkama nüüd koostama absurdseid marsruute, mis koosnevad ainult parempööretest, kuid kui sul tuleb valida vasakul ja paremal pool teed asuva tankla vahel, siis on siililegi selge, kumb on mõistlikum valik.

Löö ühe hoobiga mitu

Ohtrad peatused raiskavad nii aega kui ka kütust. Kui sul on käsil pikem sõit, siis on mõistlik planeerida oma peatused nii, et ühekorraga saaks keha kinnitada, tualetis käia, tankida ja kõik muu olulise ära teha.

Kui sa soovid alati võimalikult palju ühe peatusega ära teha, siis tasub tulla Olerexi. Ning kui tahad oma peatusi veelgi kiiremaks muuta, siis on hea mõte omada ka Olerexi äppi. Olerexi uuenenud äpil on kõvasti funktsioone, mis muudavad sinu peatused kiireks ja elu natuke mugavamaks.

  • Tangi – seo äpis pangakaart oma kontoga ning sa maksad tankimise eest edaspidi mugavalt ja kiirelt automaatselt äpis.

  • Telli toit – vali äpis meelepärased road välja ning telli need ette – nii saad teenindusjaama jõudes oma toidu kohe kätte.

  • Pese – vali äpis sobiv pesula, pesutüüp ja soovitud lisaprogrammid ning osta pilet ja veere lihtsalt kohale.

  • Rendi haagis vaata äpis, millised haagised on millistes teenindusjaamades parasjagu saadaval, ning helista ja broneeri endale sobiv.

  • Äpp kliendikaardina – äpist leiad oma kliendikaardi QR-koodi, mille võid skaneerida teenindusjaamas enda soodustuste saamiseks.

Tõmba Olerexi äpp endale veebilehelt app.olerex.ee. Äpp on saadaval nii App Store’is kui ka Google Plays. Olerexi uuenenud äpiga on sinu peatused kiired, et sõit võiks olla rahulik!

Jaga
Kommentaarid