„Teame väga hästi, et hinnatõus Eestis on eriti valusalt mõjunud peredele, kellel on kolm või enam last. Et aidata lapsevanemaid ja pakkuda neile rohkem võimalusi tervislikke ja kvaliteetseid tooteid osta, alustame koostööd Eesti Lasterikaste Perede Liiduga. Loodame, et see koostöö aitab ka juba uue kooliaasta algusega seotud ostud palju odavamalt teha,“ kommenteeris Lidl Eesti esindaja Katrin Seppel.

„Lidl on kiirelt arenev ettevõte, mis oma pakkumistega suurendab olulisel määral lasterikaste perede võimalusi. Meil on hea meel tervitada Eesti uusimat jaekaupluste ketti Perekaardi partnerite ringis. Loodame, et võimalikult paljud perede leiavad tee nende kauplustesse,“ lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

10% soodustus Lidli poodides kehtib kõikidele Cieni kosmeetika- ja hügieenitoodetele, „Back to School“ koolitarvetele, Lupilu beebitoodetele ja Peppertsi lasteriietele. Lisaks saavad Perekaardi omanikud igal nädalal väljavalitud puu- või juurvilja 10% odavamalt osta.