Kuidas rakendus toimib?

Kontaktide leidmine käib sujuvalt ja stressivabalt, igapäevasele jalutusele minnes tuleb aktiveerida rakendus ning samal ajal samas piirkonnas ringi jalutavad lapsevanemad ilmuvad kaardil nähtavale. Seejärel on võimalik sobiv kaaslane lühikese profiili alusel välja valida ning talle kutse saata ja koos edasi jalutada. Lisaks toimub taustal kilomeetrite lugemine ning jalutatud kilomeetrite, kohtumiste ja kaardil olevate asukohtade märkimisega saab kasutaja punkte koguda ning auhinnaloosis osaleda. Lisaks vahendame äpis Willuwalki koostööpartnerite sooduspakkumisi, ikka selleks, et lapsevanemate elu mugavamaks teha. Kasutajatele pakume rakendust tasuta.

Mida selle kaudu teha saab?

Rakenduse abil on võimalik leida uusi tutvusi ja sõpru samas eluetapis inimeste seast, kes kuulavad, mõistavad ning samastuvad. Lisaks, kuna rakenduse põhielement on kaart, siis kanname kasutajate abiga sinna peale ka lapsevanematele olulisi kohti: kohti, kus last mugav jalutuskäigu ajal mähkida, kust mõnus tervislik vahepala kaasa haarata ja palju muud.

Tõenäoliselt sündis idee isiklikust kogemusest, palun rääkige sellest.

Kaks aastat tagasi emaks saades leidsin end ootamatult olukorrast, kus igapäevane suhtlusringkond oli peaaegu kadunud. Tundsin tegelikult suurt puudust sarnases olukorras inimesega suhtlemisest, kes kuulaks ära, mõistaks ning samastuks. Asja lähemalt uurides selgus, et ca 50% värsketest lapsevanematest tunnevad samasugust üksindustunnet. Käisin oma beebiga palju jalutamas ja nägin väljas ka teisi lapsevanemaid sama tegemas, ent linnakeskkonnas nendega kontakti leidmine oli keeruline. Sellest sündiski Willuwalki idee: unistus platvormist, kus lapsevanemad saavad oma kodupiirkonnas mugavalt ja stressivabalt tutvuda teiste lapsevanematega.

On sel potentsiaali ka välisturgudel?

Kuna lahendame probleemi, mis ei iseloomusta ainult Eesti lapsevanemaid, siis näeme potentsiaali laienemiseks ka välisturgudele.

Vaata ka videot.

Ajujaht ja selle auhinnad

Ajujaht on Eesti tuntuim iduettevõtete stardiplatvorm, mis pakub kasvamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel kiirendiprogrammi, kogenud mentorvõrgustikku, rahalisi auhindu ja võimalust kaasata kapitali tuntud investoritelt.

TOP20

Kiirendiprogrammi jõudnutele lukustub lahti kiirendiprogrammi pakett.
Selles sisaldub ligipääs Ajujahi võrgustikule (mentorid, toetajad, koostööpartnerid, kogenud asutajad), aga ka erinevate toetajate ja ökosüsteemi partnerite eripakkumised nagu näiteks Amazoni pilveteenused kuni 10 000 USD väärtuses, NVIDIA AI/ML startupidele mõeldud tooted/teenused, erinevate ürituste piletid, allahindlused jpm. Antud nimekiri on meil jooksvalt täienemas!

TOP9

Kõige olulisem on peale kiirendiprogrammi läbimist jõuda telesaadete kaudu laiemate massideni, mis on väärtus omaette, kuid lisaks sellele on meil veel üks väga suur boonus antud etappi jõudnud tiimidele: auhinnakonkursile ehk televooru sisenenud tiimide esindajatele korraldame missiooni välisriiki.

Täpse asukoha valime mõeldes kiirendiprogrammi kandideerinud tiimide vajadustele: on selleks mõni kõrgetasemeline rahvusvaheline konverents või konkreetse turuga seotud missioon, otsustame veidi hilisemas etapis.

TOP3 ja eriauhinnad

Auhinnaraha antakse välja parimatele tiimidele juba Ajujahi alguses erinevatel eelüritustel ja televoorude lõpus.

Võitja saab vähemalt 30 000 eurot ning ka teine ja kolmas koht saavad väärilised preemiad. Lisaks annavad toetajad välja eriauhinnad, millele kandideerivad kõik kiirendiprogrammi jõudnud idufirmad.

Investeering

Parimad tiimid on peale Ajujahi kiirendiprogrammi või juba selle ajal alati suutnud raha kaasata oma arengu toetamiseks. Juba kolmandat hooaega järjest oleme koostöös Eesti Äriinglite Assotsiatsiooniga kokku pannud sündikaadi, mis teeb 150 000 eurose investeeringu ühte kuni kolme kõige investeeritavamasse idufirmasse. Vastava otsuse teevad äriinglid ja investeeringu vastuvõtmine on ettepaneku saanud idufirma enda otsustada.