Uus Lidli kauplus asub hästi ligipääsetavas piirkonnas Kangelaste prospektil, pakkudes Narva elanikele võimalust mugavalt sisseoste teha. Avamispäeval 31. augustil ootavad kõiki külastajaid ainult Narva Pähklimäe poe jaoks mõeldud avamispakkumised, samuti mitmed üllatused ja õnneloos. Oma esimese kooliaasta alguse puhul saavad kõik Narva esimesse klassi astuvad koolilapsed Lidli poolt kingituse.

Kauplus on ehitatud keskkonnasäästlikult järgides rahvusvahelise EDGE ehitussertifikaadi nõudeid. Hoone on energiasäästlik ja kasutab ainult roheenergiat. Uuel kauplusel on avar, 1432 ruutmeetrine müügisaal ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks.

Kauplusse pääseb lihtsasti ühistranspordi, auto või jalgrattaga. Hoone juurde kuulub suur parkla 127 laia parkimiskohaga, millest 3 parkimiskohta on mõeldud liikumispuudega inimestele ja 3 parkimiskohta peredele. Samuti on ratturitele turvaliseks parkimiseks ette nähtud 10 jalgrattakohta.

Esimesed neli nädalat pärast avamist rõõmustavad kliente eriti head hinnad ning sooduspakkumised. Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.

Uue kaupluse avamine Narvas on osa Lidli kauplustevõrgu arendamise strateegiast, mis sai alguse 3. märtsil 2022 kaheksa kaupluse samaaegse avamisega Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Pärast uue kaupluse avamist on Lidlil Eestis kokku kolmteist poodi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid