Jeremy saaga on klassikaline tõusu ja languse lugu. Endine staar elab täna vaimuhaiglas, sest leiti, et ta ei ole mentaalselt valmis seisma kohtu ees. Teda süüdistatakse mitmetes räigetes seksuaalkuritegudes ja 70-aastast meest oleks süüdi mõistmise korral ees oodanud kuni 300-aastane vanglakaristus.

Kui ta 2020. aastal arreteeriti, siis leidis politsei Roni elamas väga nigelates tingimustes. Tema enda välimus ja korteri seisukord andsid aimu, et mees on vaid mõne sammu kaugusel kodutu staatusest. Tal ei tundunud olevat üldse raha.

Kuid kohus tellis hiljuti tema finantsauditi ja üllatuseks selgus, et tegu on multimiljonäriga.

Kuid kuidas tema Los Angeleses asuvat korterit kirjeldati:

„Seal olid prügihunnikud, vanad pornofilmidest pärit esemed kastidest turritamas. Tema köögilaud nägi välja nagu korrastamata veranda – taimed kasvasid köögilaua jalgade juures põrandast välja.“ Teine külastaja lisas, et korter oli täis prussakaid.

Audit näitas, et korter oli üks kolmest Jeremyle kuuluvast kinnisvaraobjektist, mis tal selles majas olid. Nende kõigi väärtus kokku 1,8 miljonit dollarit. Teises hoones oli tal 1,6 miljonit maksev suur korter.

Lisaks oli tema viiel pangaarvel kokku üle 666 000 dollarit. Niisiis kokku oli tal ligi 4 miljoni eest likviidset vara.

Jeremy õde palus seda vara valvama professionaali. Tõenäoliselt makstakse vara müügist saadud raha ohvritele.

Mehe kohtuasi jäeti aasta alguses katki tema mentaalse seisundi languse tõttu. Ta viidi riiklikusse vaimuhaiglasse. On kahtlane, kas ta kunagi sealt ka välja saab. Ta elab seal tõenäoliselt elupäevade lõpuni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid