Uus Lidli pood avati kell 8 piduliku lindilõikamisega, millest võtsid osa Lidl Eesti Ida-Viru piirkonnajuht Jana Borošneva, Lidl Eesti müügijuht Maris Mehine, ehituse projektijuht Ivan Roos ja Pähklimäe poe juhataja Natalja Zaitseva. Varakult oli kohale saabunud ka palju ootusärevaid kliente, keda rõõmustasid eriti head sooduspakkumised. Avamise eripakkumised jätkuvad kaupluses veel järgmised neli nädalat.

Lidl Eesti Ida-Viru piirkonnajuht Jana Borošneva tundis uue poe avamise üle head meelt ja kutsus narvalasi Lidli tootevalikuga tutvuma. „Kätte on jõudnud kaua oodatud hetk ja täna avasime Pähklimäel juba oma teise kaupluse Narvas. Lidl on paljude narvakate jaoks kujunenud esimeseks valikuks oma igapäevaste sisseostude tegemisel ning uue kaupluse avamisega laienevad Narva ja Ida-Viru ostuvõimalused veelgi. Oleme tänulikud usalduse eest ning pakume edaspidigi Eesti turul parima hinna ja kvaliteedi suhtega sortimenti,“ sõnas Borošneva.

Kauplusse pääseb lihtsasti ühistranspordi, auto või jalgrattaga. Hoone juurde kuulub suur parkla 127 laia parkimiskohaga, millest 3 parkimiskohta on mõeldud liikumispuudega inimestele ja 3 parkimiskohta peredele. Samuti on ratturitele turvaliseks parkimiseks ette nähtud 10 jalgrattakohta. Klientidel on mugavalt võimalik Lidli kauplusesse tagastada nii taarat, pappi, plastikut kui ka patareisid.

Narva Pähklimäe Lidli kauplus on avatud iga päev 8.00-22.00. Parkimine kaupluse parklas on parkimiskella alusel 1,5 h tasuta.

Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal. Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 12 000 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 31 riigis.

Lidl Eesti asutati 2018. aastal ning 3. märtsil 2022 avas Lidl oma kaupluseketi Eestis. Hetkel on Lidlil 13 kauplust 6 linnas üle Eesti. Ettevõtte poodides ja peakontoris töötab 700 inimest. 2023. aastal omistati Lidl Eestile rahvusvaheliselt tunnustatud parima tööandja Top Employer tiitel.