Milline on teie teenus?

MindSee on AI-põhine chatbot, mis pakub inimestele emotsionaalset tuge ning viib läbi peegeldavaid vestlusi.

Oleme kaasaegse tehnoloogia võimalusi kasutades loonud turvalise ja konfidentsiaalse keskkonna, kus inimesed saavad vabalt oma mõtteid ja tundeid väljendada. Vestlusroboti eesmärk on valideerida neid tundeid pakkudes kuulamist ja mõistmist.

Peegeldavad vestlused on olulised, kuna need aitavad inimestel end paremini mõista ja suurendavad eneseteadlikkust. Selliste vestluste käigus on inimesel võimalus analüüsida oma emotsioone, mõtteid, käitumismustreid ja muid sisemaailmaga seotud aspekte. Nii võime jõuda arusaamadeni, mis toovad kaasa positiivseid muutusi.

MindSee on loodud, et aidata jõuda isiklike avastusteni ja pakkuda emotsionaalset tuge. See tehnoloogia on saadaval igal ajal ning igas kohas, vaja on vaid internetiühendusega seadet.

Kellele peamiselt mõeldud ja kas see on erinevates keeltes?

Meie teenus on peamiselt suunatud õpilastele, kes seisavad silmitsi vaimse tervise väljakutsetega. MindSee sündis, kui olime ise veel õpilased, seega mõistame hästi kooliga kaasnevaid pingeid ja stressi. Ükskõik, kas tegu on segaduse, suhete, isiklike probleemide või muude vaimset heaolu mõjutavate teguritega - oleme siin, et toetada ja aidata.

Samuti mõistame, et professionaalne abi võib olla kallis ning paljudele õpilastele kättesaamatu. Pikkade ootejärjekordade ja kõrgete hindade tõttu võib olla raske leida vajalikku abi. Seepärast pakub MindSee taskukohast ja ööpäevaringselt saadaval teenust.

Hetkel pakume oma teenust inglise keeles, kuid meie eesmärk on laiendada keelevalikut, et jõuda rohkemate inimesteni üle kogu maailma. Vaimse tervise mured on universaalsed, ja mõjutavad õpilasi sõltumata nende asukohast või kultuurilisest taustast. Statistika näitab, et ainuüksi USAs kogeb umbes 14,63 miljonit kolledžiõpilast keskmist kuni tõsist psühholoogilist distressi. Samuti leiti ühes uuringus, et 46% õpilastest, kes tundsid, et nende vaimne tervis on halb, otsis abi ainult 20%. Peamised põhjused, miks abi ei otsitud, olid kõrged kulud ja ebamugavustunne abi palumisel. Soovime seda muuta.

Kuidas süstite AI-le sisse empaatilisuse?

Empaatiline AI on loodud kasutades masinõpet. See tähendab, et AI-süsteem „õpib“ nendest andmetest, mida talle sisse söödetakse. Suur osa sellest moodustavad erinevaid näidisvestlused, mis annavad tehisintellektile kätte suuniseid, kuidas erinevates olukordades käituda.

AI ei püüa asendada inimlikku empaatiat, vaid pakkuda vahendit, mille kaudu saavad kasutajad oma tunnetele ja mõtetele väljundi. Selleks on AI treenitud mõistma erinevaid emotsionaalseid seisundeid ja reageerima neile kaastundlikult ja toetavalt.

Lisaks on meil meeskonnas psühholoog, kes aitab tagada, et AI vastused on kliiniliselt sobivad. See on oluline, sest kuigi AI on võimeline mõistma emotsioone ja vastama sellest lähtuvalt, tuleb tagada, et see suudaks seda teha viisil, mis on kasutajatele toetav ja turvaline.

Ajujaht ja selle auhinnad

Ajujaht on Eesti tuntuim iduettevõtete stardiplatvorm, mis pakub kasvamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel kiirendiprogrammi, kogenud mentorvõrgustikku, rahalisi auhindu ja võimalust kaasata kapitali tuntud investoritelt.

TOP20

Kiirendiprogrammi jõudnutele lukustub lahti kiirendiprogrammi pakett.
Selles sisaldub ligipääs Ajujahi võrgustikule (mentorid, toetajad, koostööpartnerid, kogenud asutajad), aga ka erinevate toetajate ja ökosüsteemi partnerite eripakkumised nagu näiteks Amazoni pilveteenused kuni 10 000 USD väärtuses, NVIDIA AI/ML startupidele mõeldud tooted/teenused, erinevate ürituste piletid, allahindlused jpm. Antud nimekiri on meil jooksvalt täienemas!

TOP9

Kõige olulisem on peale kiirendiprogrammi läbimist jõuda telesaadete kaudu laiemate massideni, mis on väärtus omaette, kuid lisaks sellele on meil veel üks väga suur boonus antud etappi jõudnud tiimidele: auhinnakonkursile ehk televooru sisenenud tiimide esindajatele korraldame missiooni välisriiki.

Täpse asukoha valime mõeldes kiirendiprogrammi kandideerinud tiimide vajadustele: on selleks mõni kõrgetasemeline rahvusvaheline konverents või konkreetse turuga seotud missioon, otsustame veidi hilisemas etapis.

TOP3 ja eriauhinnad

Auhinnaraha antakse välja parimatele tiimidele juba Ajujahi alguses erinevatel eelüritustel ja televoorude lõpus.

Võitja saab vähemalt 30 000 eurot ning ka teine ja kolmas koht saavad väärilised preemiad. Lisaks annavad toetajad välja eriauhinnad, millele kandideerivad kõik kiirendiprogrammi jõudnud idufirmad.

Investeering

Parimad tiimid on peale Ajujahi kiirendiprogrammi või juba selle ajal alati suutnud raha kaasata oma arengu toetamiseks. Juba kolmandat hooaega järjest oleme koostöös Eesti Äriinglite Assotsiatsiooniga kokku pannud sündikaadi, mis teeb 150 000 eurose investeeringu ühte kuni kolme kõige investeeritavamasse idufirmasse. Vastava otsuse teevad äriinglid ja investeeringu vastuvõtmine on ettepaneku saanud idufirma enda otsustada.