Milline on teie teenus?
MindSee on AI-põhine chatbot, mis pakub inimestele emotsionaalset tuge ning viib läbi peegeldavaid vestlusi.
Oleme kaasaegse tehnoloogia võimalusi kasutades loonud turvalise ja konfidentsiaalse keskkonna, kus inimesed saavad vabalt oma mõtteid ja tundeid väljendada. Vestlusroboti eesmärk on valideerida neid tundeid pakkudes kuulamist ja mõistmist.
Peegeldavad vestlused on olulised, kuna need aitavad inimestel end paremini mõista ja suurendavad eneseteadlikkust. Selliste vestluste käigus on inimesel võimalus analüüsida oma emotsioone, mõtteid, käitumismustreid ja muid sisemaailmaga seotud aspekte. Nii võime jõuda arusaamadeni, mis toovad kaasa positiivseid muutusi.
MindSee on loodud, et aidata jõuda isiklike avastusteni ja pakkuda emotsionaalset tuge. See tehnoloogia on saadaval igal ajal ning igas kohas, vaja on vaid internetiühendusega seadet.
Kellele peamiselt mõeldud ja kas see on erinevates keeltes?
Meie teenus on peamiselt suunatud õpilastele, kes seisavad silmitsi vaimse tervise väljakutsetega. MindSee sündis, kui olime ise veel õpilased, seega mõistame hästi kooliga kaasnevaid pingeid ja stressi. Ükskõik, kas tegu on segaduse, suhete, isiklike probleemide või muude vaimset heaolu mõjutavate teguritega - oleme siin, et toetada ja aidata.
Samuti mõistame, et professionaalne abi võib olla kallis ning paljudele õpilastele kättesaamatu. Pikkade ootejärjekordade ja kõrgete hindade tõttu võib olla raske leida vajalikku abi. Seepärast pakub MindSee taskukohast ja ööpäevaringselt saadaval teenust.
Hetkel pakume oma teenust inglise keeles, kuid meie eesmärk on laiendada keelevalikut, et jõuda rohkemate inimesteni üle kogu maailma. Vaimse tervise mured on universaalsed, ja mõjutavad õpilasi sõltumata nende asukohast või kultuurilisest taustast. Statistika näitab, et ainuüksi USAs kogeb umbes 14,63 miljonit kolledžiõpilast keskmist kuni tõsist psühholoogilist distressi. Samuti leiti ühes uuringus, et 46% õpilastest, kes tundsid, et nende vaimne tervis on halb, otsis abi ainult 20%. Peamised põhjused, miks abi ei otsitud, olid kõrged kulud ja ebamugavustunne abi palumisel. Soovime seda muuta.
Kuidas süstite AI-le sisse empaatilisuse?
Empaatiline AI on loodud kasutades masinõpet. See tähendab, et AI-süsteem „õpib“ nendest andmetest, mida talle sisse söödetakse. Suur osa sellest moodustavad erinevaid näidisvestlused, mis annavad tehisintellektile kätte suuniseid, kuidas erinevates olukordades käituda.
AI ei püüa asendada inimlikku empaatiat, vaid pakkuda vahendit, mille kaudu saavad kasutajad oma tunnetele ja mõtetele väljundi. Selleks on AI treenitud mõistma erinevaid emotsionaalseid seisundeid ja reageerima neile kaastundlikult ja toetavalt.
Lisaks on meil meeskonnas psühholoog, kes aitab tagada, et AI vastused on kliiniliselt sobivad. See on oluline, sest kuigi AI on võimeline mõistma emotsioone ja vastama sellest lähtuvalt, tuleb tagada, et see suudaks seda teha viisil, mis on kasutajatele toetav ja turvaline.