Viimase 12 kuu suurimate tellimuste hulgas on ka 90 vanilje muffinit, 50 portsu riisinuudleid kanaga ja 42 portsu kiievikotlette seenekastmega, mis toimetati ühele kliendile korraga kohale.

Märkimisväärseid ostukorve leidub ka Läti ja Leedu kasutajate seas. Lõunanaabrid tellisid Woltist korraga 65 juustuburgerit, 50 ühikut krõbedat kana ja närimiskummi. Teistest tellimustest paistavad silma 46 ühikut päevase lõunasöögi portsjonit ja 40 pakki pähkleid.

Leedukad on korraga tellinud 40 juustuburgerit. Rekordilähedane oli ka tellimus, mis koosnes 40 kartulikoogist. Samuti telliti korraga 32 soolakaramelli küpsist ja 30 smuutit.

„Tavaliselt tehakse selliseid rekordtellimusi, kui inimestel on tulemas peod või suvel ka piknikud. Oluline osa suuri tellimusi tehakse ka „Wolt for Work“ teenuse kaudu, kui tellitakse toitu kontoritesse,“ ütleb Wolti Baltikumi ajutine juht Mantas Lomsargis.

Lomsargise sõnul annab üha enam ettevõtteid töötajatele võimaluse lõunatada tööl, võttes enda kanda ühtlasi toidu kulu. „Kui paljud kolleegid söövad koos, võib tellimus olla üsna suur. Sellisel juhul on väga mugav kasutada grupitellimuse funktsiooni. Igaüks saab hõlpsasti valida, mida ta süüa soovib, ja kogu tellimus saabub samal ajal. Kõige suuremad tellimused laekuvad aga siis, kui ettevõtted korraldavad pidusid ja meeskonnakogunemisi.

Wolt on Helsingi tehnoloogiaettevõte, mis pakub veebiplatvormi tarbijatele, kaupmeestele ja kulleritele. Platvorm ühendab inimesi, kes soovivad tellida toitu ja muid kaupu nende müümisest ja kohaletoomisest huvitatud inimestega

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid