Ettevõtted saavad ise luua oma vormiriietuse

Paljud vormiriietust vajavad ettevõtted otsivad järeleproovitud lahendusi – disainikombinatsioone, mis on töötajatele mugavad, vastupidavad ja edastavad soovitud sõnumit. Seepärast pakub Youniformer oma klientidele esmalt võimalust tutvuda oma vormikataloogiga, kus on üle 50 erineva kujunduse, mida ettevõtted saavad värvikombinatsioonide ja aktsentidega kohandada.

„Et oleks lihtsam ette kujutada, kuidas vormiriietus erinevate värvidega välja näeks, oleme välja töötanud tööriista Customizer, mis võimaldab virtuaalselt kohandada enda valitud vormi vastavalt ettevõtte stiilile. See on parim lahendus klientidele, kellel ei ole veel selget nägemust, milline nende vormiriietus välja peaks nägema ja kes soovivad oma töötajatega võimalikke valikuid arutada,“ ütles Youniformeri tegevjuht Edita Šekštelienė.

Kui kliendid ei leia kataloogist soovitud kombinatsiooni, kaasatakse Youniformeri disainerid, et luua ettevõtte jaoks ainulaadne vormikujundus. Nii saavad kliendid kõik vajalikud teenused ühelt teenusepakkujalt: kujundus, šabloon, ladustamine Youniformeri ruumides, lihtne online-tellimine laost ja vajadusel parandused.

Riietus on kohandatud igale töötajale

Vormiriietuse pakkujad märgivad, et tööandjate jaoks on üha olulisem anda oma töötajatele võimalikult suur valikuvabadus. Näiteks lasta neil valida, mis tüüpi särki nad kanda soovivad, kas pükse või seelikut või millistes väliriietes nad end kõige paremini tunnevad. Olulised on ka väikesed aksessuaarid, nagu sallid, vööd ja rinnamärgid. Sel põhjusel on Youniformeri tegevjuhi sõnul ettevõtetel, kes vajavad eri osakondade jaoks eri tüüpi vormiriietust või kellel on suur töötajate voolavus, kõige kasulikum töötada partneriga, kes hoolitseb kõigi riietuse kujundamise ja hooldamise etappide eest.

„Meie tugevaimad küljed tulevad välja, töötades suurte ja keeruliste projektide kallal, näiteks kui peame riietama 300–800 töötajat ja pakkuma erinevatele ametikohtadele erinevaid vormiriideid. Iga tellimuse puhul valmistame standardseid suurusi kõikidele vormiriietuse osadele, mõõdame töötajad, määrame suurused ja teeme vajalikud kohandused ning valmistame spetsiaalsed vormid ebastandardse kehatüübiga töötajatele. Nii saab iga osakond ja iga töötaja ideaalselt sobiva vormiriietuse,“ ütles Šekštelienė.

Tema sõnul valmib standardvorm 3–4 kuuga, unikaalse kavandi loomist sisaldava projektiga võib aega minna pool aastat.

 Youniformeri tegevjuht Edita Šekštelienė

Virtuaalne vormiriietuse ladu

Youniformer soovitab alati oma klientidel mitte toota vormiriietust täpses koguses, vaid omada ka täiendavat vormiriiete ladu. Nii saab uued töötajad kiiresti riidesse panna ja vältida vormipuudust, kui rõivad peaks rebenema või omaniku kehakuju muutub.

„Hoiustame kliendi vormiriideid oma ruumides ning alles jäänud esemeid ja uuendusi näeb klient virtuaalses laos, kust töötajad saavad vormiriietust tellida ja kätte 24 tunni jooksul. Lisaks uuendame vajadusel kuni kuus kuud kantud rõivaid – uuendatud vormiriietus tagastatakse kliendi lattu ning töötajad saavad selle tasuta kätte,“ ütles Šekštelienė. „See on Youniformeri viis tagada, et vormiriietus kestaks võimalikult kaua ja aitaks kaasa ettevõtte jätkusuutlikkuse strateegiatele,“ sõnas ta.

Youniformeri klientide hulka kuuluvad tuntud nimed telekommunikatsiooni, panganduse, raudteetranspordi ja lennunduse valdkonnast. Ettevõte on riietanud ka kaitseressursside ameti töötajaid NATO tippkohtumisel Vilniuses Leedus. Youniformer laieneb praegu kogu Balti regioonis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid