Nõukogu esimehe rolli asub Priit Tamm. Priit Tamm on Standard AS-i osanik ja endine tegevjuht, kellel on mööblisektori kogemust üle 20 aasta.

„Mul on hea meel, et uus verstapost Standardi ajaloos on alanud. Oleme terve suve kõvasti tööd teinud ja meie Kose tehases valmib iga nädal sisustust nii Eesti kui piiritagustele klientide. Uues nõukogus on esindatud pikaajaline kogemus erinevatest valdkondadest, mis on kahtlemata suure väärtusega, et ettevõtet edasi viia,“ sõnas Standard AS nõukogu esimees Priit Tamm.

Eesti pikima ajalooga kaubamärk

Aavo Kokk on pikaajalise kogemusega tippjuht, kes on tegutsenud kinnisvara valdkonnas üle 15 aasta, juhtides Eestis Catella tegevust ja viimati kinnisvara arendusega tegelevat ettevõtet US Real Estate. Varem on Kokk olnud Eesti Ekspressi peatoimetaja ning Eesti Päevahele kirjastaja ja vastutav väljaandja. Lisaks on Kokk kuulunud Eesti Hoiupanga tippjuhtkonda ning juhtinud 1990. aastate alguses Eesti maksusüsteemi välja töötamist.

Avo Kivimaa on Eesti suurima ilukaubamaja Tradehouse asutaja ja endine tegevjuht, kes täiendab nõukogu eduka jae- ja hulgimüügi ettevõtte ülesehitamise kogemusega.

Septembris lõpule viidud tehingu tulemusena omandas Green Estonia OÜ 90 protsenti Standardist. 10-protsendilise osalusega jääb ettevõttesse Mööblivara OÜ, mille taga on nõukogu esimess Priit Tamm. Ettevõtte omanikeringist väljusid Enn Veskimägi ja Mati Peekma. Ettevõtte juhatuse esimehena jätkab Jonatan Karjus.

Standard AS on üks Eesti pikima ajalooga kaubamärke, mis alustas 1944. aastal mööbli tootmise ja müügiga.