Oktoobris 2023 võõrandas Dunker Groupi 50% omanik Arvo Kask oma osaluse Hawesko Holding SE tütarettevõttele. Hawesko jätkab koostööd teise senise Dunker Groupi 50% osaniku, Andres Villomanniga. Hawesko pikaajaline kogemus ja Dunker Groupi Baltikumi turu tundmine võimaldavad pakkuda Dunker Groupi klientidele tulevikus veelgi paremat ostukogemust ja suuremat tootevalikut.

„Prudentia abiga leidis Dunker Group endale sarnaseid väärtusi jagava, kompetentse ja motiveeritud partneri, andes meie varasemale Balti-kesksele turustrateegiale üle-Euroopalise mõõtme, “ kommenteeris tehingut Arvo Kask.

Saksamaa börsidel noteeritud Hawesko Group on rahvusvaheline premiumklassi veinide tarnija. Grupis töötab umbes 1 300 inimest. 2022. aastal oli grupi kogukäive 671 miljonit eurot ning tegevuskasum ehk EBIT 39 miljonit eurot. Hawesko tegutseb kolmes segmendis: e-kommerts, jaemüük ning B2B müük.

Ligi 80 miljoni euro suuruse aastakäibe ja ca 200 töötajaga Dunker Group OÜ ajalugu ulatub aastasse 1993. Tänaseks tegutsetakse kõigis kolmes Balti riigis ning tegemist on ühe juhtivama alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide hulgimüüjaga. Arvo Kaske nõustas tehingus Prudentia Tallinna meeskond: Illar Kaasik, Indrek Uudeküll ja Tiina Sõber.