Piletite eelmüügis säilib talveperioodil tasuline võimalus rattakoha broneerimiseks, et reisija saaks soovi korral kindlustada endale rattakoha olemasolu ka suurema täituvusega rongis.

„Talveperioodil saab Elroni rongides jalgrattaid vedada tasuta. Rongi tulles ei pea rattapiletit ostma, küll saab soovi korral rattakoha tasu eest eelmüügis broneerida – suurema täituvusega rongide C-alades on tipptundidel endiselt vähe ruumi,“ ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. „Talvel saab rongis jalgrattaid vedada tasuta, sest rattapileti ülesanne ongi läbi aastate olnud kõrghooajal jalgrataste hulga reguleerimine rongide napis C-alas.“

Ka talveperioodiks jäävad veebis www.elron.ee sõiduplaanidesse väljumiste juurde punased, kollased ja rohelised rattamärgid, mis näitavad rongi täituvust ja rattakohtade olemasolu. 2022. aastal oli Elroni rongidel üle 73 000 väljumise, kuhu jalgrattahooajal müüdi kokku üle 70 000 jalgrarattapileti.

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.