„Eile astusin ma Binance’i tegevjuhi kohalt tagasi. Pean tunnistama, et lahti laskmine oli emotsionaalselt raske, kuid tean, et see oli õige tegu. Ma tegin vigu ja pean vastutama. See on parim lahendus krüptokogukonnale, Binance’ile ja mulle endale. Binance ei ole enam beebi, on aeg lasta tal kõndida ja joosta. Mul on hea meel, et Richard Teng, nüüdseks endine piirkondlike turgude juht, on nimetatud Binance’i uueks tegevjuhiks. Richard on kõrgelt kvalifitseeritud juht. Tal on enam kui 30 aastat kogemust finantsmaailmast ja ka regulatiivsest poolest, seega suudab ta juhtida ettevõtte järgmisse kasvuperioodi. Tema ülesanne on tagada, et Binance’i uut ajastut iseloomustavad turvalisus, läbipaistvus, reeglitelevastavus ja kasv. Oma teadmistega jään ka mina Binance’i meeskonnale endise juhi ja praeguse aktsionärina nõu andma, kooskõlas USA ametivõimude vastu võetud otsustega.

Mis minust edasi saab? Kõigepealt võtan puhkuse. Viimase kuue ja poole aasta jooksul ei ole mul olnud ühtegi päris – välja lülitatud telefoniga – puhkepäeva. Pärast seda kavatsen tegeleda passiivse investeerimisega, investeerida plokiahela/Web3/DeFi, tehisintellekti ja biotehnoloogia idufirmadesse. Mul on hea meel, et mul lõpuks on rohkem aega DeFi’le pühenduda. Ma ei näe, et hakkaksin uuesti tegevjuhina mõnd start-up’i juhtima. Kui peaks olema huvilisi, võiksin olla treener või mentor väikesele arvule tulevastele ettevõtjatele. Kui mitte muud, siis vähemalt seda saan ma neile öelda, mida mitte teha. Sellel noodil jätkates – olen uhke, et USA ametivõimude uurimises ei leidnud kinnitust, et Binance oleks kunagi väärkasutanud klientide varasid või osalenud turumanipulatsioonis.

Kasutajate varad on igakülgselt kaitstud! See on hea algus uuele juhtkonnale. Õnnitlen Richardit auga väljateenitud edutamise puhul. Edasi!“

Binance tunnistas, et lubas Hamasil, Isisel, Al-Qaedal ja teistel terroristlikel organisatsioonidel kasutada platvormi raha liigutamiseks, mistõttu mõisteti ettevõte süüdi kolmes asjas: rahapesutõkestusreeglite rikkumises, litsentsimata rahakannete äri tegemises ning USA sanktsioonide rikkumises. Sealjuures tuleb Zhaol endal maksta 50 miljonit dollarit trahvi ning teda ähvardab vanglakaristus.