Kaardimaksete toimimist müügikohtades ja sularahaautomaatide tööd IT-süsteemi uuendamine ei puuduta. Need teenused toimivad tavapäraselt. Sularahaautomaadis tehtud sissemaksed on koheselt kasutatavad pangakaardiga ostude eest tasumiseks. Süsteemiuuenduste ajal tehtud kaardimaksed kajastuvad pangakontol peale uuenduste lõppu. Süsteemiuuenduste ajal saab internetiostude eest tasuda ainult pangakaardiga. Teised makseviisid pole sel ajal saadaval.

Internetipanga ja mobiiliäpi funktsioonid on piiratud

Süsteemiuuenduste ajal ei saa teha makseid Citadele kontode ega teiste pankade vahel, samuti ei laeku sissetulevad maksed. Soovitame maksed teha aegsasti hiljemalt 12. jaanuaril kell 17.00. Maksete töötlemine jätkub 14. jaanuaril.

  • Mobiiliäpp ja internetipank on kättesaadavad, kuid süsteemiuuenduste ajal ei saa makseid sooritada ega laenulepinguid sõlmida. Ka teiste pangateenuste toimimine võib olla häiritud.

  • Mobiiliäpis on võimalik täita taotlust, et tulla Citadele kliendiks, aga neid töödeldakse peale uuenduste lõppu. Ärikliendid ei saa sel ajal kaugteel kliendiks tulla.

  • Veebiteenused, nagu kodu- või väikelaenu taotlused ei ole saadaval.

  • Citadele Äriportaal ei ole uuenduste ajal saadaval.