Ülar Maapalu, Aktiva Finance Groupi värskelt ametisse asunud nõukogu esimees, kommenteeris: „Meie ettevõte on kasvanud kiiresti, nii olemasolevates valdkondades kui ka uutesse sektoritesse laienedes. Meie eesmärk on jätkata kasvu igas valdkonnas, suurendades samal ajal valdkondadevahelist integratsiooni, et pakkuda turule uusi teenuseid. Kaasasime oma meeskonda kogenud ja laiahaardeliste teadmistega eksperdid, kes toetavad ettevõtte strateegilisi valikuid ja aitavad kaasa selle edasisele kasvule.“

Aktiva Finance Groupi tugevus ja kasv on finantssektoris silmapaistvad. Ettevõtte viimaste majandustulemuste kohaselt ületab bilansimaht 100 miljonit eurot. 2022. aasta puhaskasumi näitajad, mis ulatuvad üle 13 miljoni euro, kinnitavad ettevõtte strateegilise juhtimise tõhusust. Grupp, mis on laienenud Balti riikides ja Poolas, on suutnud anda tööd rohkem kui 250-le inimesele, aidates kaasa kohalikele majandustele.

Aktiva Finance Groupi tuntumate ettevõtete hulka kuuluvad Julianus Inkasso, Krediidiregister, Viena Saskaita, Altero ja Perfi. Eelmisel, 2023. aastal omandas Aktiva Finance Group kõik Euroopa suurima inkassofirma Intrum Baltimaade inkassoettevõtted ja võlaportfellid, saavutades olulist laienemist grupi tegevusalas.