„Näeme, et Pärnus on püsivalt suur nõudlus mere ääres asuvate kodude järele. Vista Residentsidest saavad Pärnu kõige mereäärsemad uued korterelamud, kus on olulisel kohal rahulik elukeskkond. Elamud asuvad vähese liiklusega tupiktänavas ning majade vahele rajatakse pääs rannapromenaadi kergliiklusteele, mis kulgeb mööda merejoont,“ sõnas Miston Capitali arendusjuht Kuldar Kirikal. Ta lisas, et uue arendusega soovivad muuta kodulinna modernsemaks, jättes samas alles Pärnule omase kuurortlinna iseloomu.

Vista Residentside hooned tulevad kolmekorruselised ning valikus on 2- kuni 4-toalised korterid, mille juurde kuulub kuni 33 m2 suurune terrass või suur klaaspiirdega rõdu. Tubadele annavad avarust 2,9-meetrised laed ja maast laeni aknad. Hoonete juurde rajatakse ka panipaigad ja parkimiskohad.

Vista Residents

Kirikali sõnul on uusarenduste puhul nende ökonoomsus ja energiaõbralikkus kujunenud kindlaks standardiks, mida peab järgima kõikides elamu detailides. „Turul on A-energiaklass kujunenud uute hoonete puhul selgeks koduostjate ootuseks, mida ka varasemate Mistoni projektide juures järginud oleme. Siiski peavad arendajad üha rohkem detailidele tähelepanu pöörama – näiteks peaks korterites kasutusel olema targa kodu lahendus,“ sõnas Kirikal.

A-energiaklassiga Vista Residentside korterites on vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus. Hoonete katustel on päikesepaneelid ja kõikidele korteritele on loodud elektriauto laadimiskoha valmidus. Maja elektri- ja küttekulusid aitab kontrolli all hoida targa kodu lahendus.

Rahulikku Mai tänava piirkonda planeeritud elamutest jääb Pärnu südalinn kolme kilomeetri kaugusele. Majade läheduses on mitu lasteaeda, kool, ujula, kaubanduskeskus ja kaasaegne mänguväljak.