Enefiti Eesti turu juhi Santa Tohveri sõnul hakkab Enefit pakkuma kombineeritud elektripaketti, et teha klientide elu mugavamaks ning pakkuda lahendust neile, kes tahavad võtta hooajalisest hinnaerinevusest maksimumi. „Näeme, et osa Enefiti kliente valivad suvekuudeks börsipaketi ning fikseerivad hinna talveks. Elektripaketiga tegelemine kaks korda aastas tundub tülikas, seega tuleme inimestele appi ning teeme vahetuse automaatseks kõigil, kes seda soovivad,“ ütles Tohver.

Enefit lubab uue paketiga terviklahendust – see kataks erinevate hooaegade elektritarbimise vajaduse ning kindlustab kodused elektriseadmed. Paketi valinud klientidele kehtib aprillist septembrini börsihind ning oktoobrist märtsini fikseeritud hind. Seega võimaldab uus elektripakett klientidel nautida suvel suuresti rohkest taastuvenergiatoodangust tingitud soodsaid hindu ning annab talveks kindlustunde ettearvamatute hinnatippude eest.

„Tagame Hooajakindla elektripaketi valinud klientidele, et nende talveperioodi fikseeritud hind saab olema soodsam või võrdne samal ajal pakutava 6-kuulise fikseeritud paketi hinnaga. Talveperioodi hinna teatame klientidele augustikuus,“ kirjeldas Tohver hinna kujunemist. „Kevadel toimub börsihinnale üleminek automaatselt ning börsihinnal olles saab klient soovi korral paketti vahetada või lepingu üles öelda tasuta. Boonusena sisaldab Hooajakindel pakett kindlustust, mis katab elektririketest tekkivad koduste elektriseadmete kahjud,“ lisas Tohver.

Elektripaketis sisalduva kindlustusega on kodused elektriseadmed kaitstud äikesest, elektririkkest või ülekoormusest põhjustatud kahjude vastu. Enefiti sõnul annab see täiendavat turvatunnet ka neile, kel on kodukindlustus juba olemas, kuna mitmed kodukindlustused elektririkkeid ei kata või on piiratud ulatuse ja oluliselt kõrgema omavastutuse summaga.

Kõik huvilised saavad uue elektripaketiga liituda alates aprilli keskpaigast. Oma sooviavalduse saab jätta juba praegu Enefiti kodulehel ning klienditeeninduse kaudu. Kõigi soovijatega võetakse aprillis ühendust.