Lidl Eesti kinnisvaraosakonna juhi Jaan Linnase kinnitusel saab tegemist olema esimese Lidli kauplusega Eestis, mis asub kaubanduskeskuses. „Iga uue kaupluse avamisel on meie jaoks alati esmatähtis, et selle asukoht teeniks oma ligipääsetavusega ostjate huve ning T1 sobib hästi kokku meie nägemusega,“ ütles Linnas ning rõhutas, et uue kaupluse avamine toob Lidli soodsate hindadega kõrge kvaliteediga kaubad lähemale nii Tallinna kesklinna elanikele kui Ülemiste aktiivsele äripiirkonnale.

Lidl avab uue kaupluse T1 keskuses

Selver kinnitas, et nad ei lahku T1 keskusest. Jaeketi sõnul on Lidli lisandumine T1 keskusesse hea, kuna nii tuleb rohkem ostlejaid keskusesse.

„T1 keskusel on hea meel alustada koostööd Lidliga, kelle Eesti ostjad on väga hästi vastu võtnud. Omalt poolt pakub T1 väga head asukohta uuenevas keskuses, mille atraktiivsus üha kasvab. Usun, et Lidli tulek mõjub soodsalt T1 külastatavusele ning sellest võidavad kõik keskuse ärid,“ ütles T1 keskuse tegevjuht Tarmo Hõbe.

Lidl on kahe aasta jooksul avanud Eestis kokku 13 kauplust Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Rakveres, millele on lisandumas veel kauplused Kuressaares, Tallinnas Mustamäel, Tartu kesklinnas, Võrus, Valgas ja Viljandis.