„Ühinemine täidab WALLESSi strateegilist eesmärki olla juhtiv juriidilise täisteenuse osutaja kõigis kolmes Balti riigis. Kahe kogenud ja ambitsioonika büroo ühinemisest võidavad eelkõige kliendid,“ kommenteeris advokaadibüroo WALLESS juhtivpartner Piret Kergandberg.

Advokaadibüroo FORT juhtivpartner Kuldar-Jaan Torokoff lisas: „Kuigi FORT on olnud üks kiiremini arenevaid advokaadibüroosid Eestis ja kõik minu kolleegid on südamega töö juures, tagab pikem advokaatide pink klientidele kõrge kvaliteediga teenuse rohkemates äriõiguse valdkondades ja ka väga töömahukates projektides.“

Ühinemise tehnilised toimingud viiakse lõpule umbes pooleteise kuu jooksul. Ühinenud büroo Tallinna kontor tegutseb Luminori Majas, käesoleva aasta sügisel kolitakse uude Arteri ärikvartalisse Liivalaia tänaval.

Nii WALLESSi kui ka FORTi Eesti meeskondi on oma ala tippudena tunnustanud rahvusvahelised väljaanded Chambers and Partners, The Legal 500 ja IFLR1000. FORTi Eesti advokaate on need väljaanded esile tõstnud äriõiguse, kinnisvara, konkurentsiõiguse ja vaidluste lahendamise valdkondades.

Ühinemise järel tegutseb advokaadibüroo WALLESS Tallinna ja Tartu kontorites 40 advokaati ja juristi ning kolmes Balti riigis kokku osutab WALLESSi kaubamärgi all õigusteenust ligi 150 spetsialisti.