Täisteenust pakkuva Ledzepi tooteportfellis on lai valik kõrgekvaliteedilisi LED-ekraane, LCD-profiekraane ja videoseinalahendusi. Nii nagu nimegi järgi oletada võib, suudab Ledzepi tegus tiim särama panna kõige uhkema kontserdi Baltimaades ja kaugemalgi või aidata ühest väga heast konverentsist teha maailmaklassi kuuluva ürituse. Piire sellel tegusal meeskonnal pole, sest kõik on teostatav ja tehtav!

Ledzep OÜ on olnud aastaid Telia Cyber Battle’i tehniline partner.

Suurkontserdist väikeürituseni

Sama lennukad, kui ollakse oma töös, oli ettevõte pea seitse aastat tagasi alustades ka nime valides. „Tegime Facebooki konto ja saime kohe hea portsu Led Zeppelini fänne lehte jälgima,“ muigab ettevõtte tegevjuht Kaur Laanesaar.

Ekraanilahenduste rendi ja müügiga tegelev Ledzep aitab ekraanidele tuua pidulikud lõpuaktused, suve- ja talvepäevad, seminarid ning messid ja on toonud publikule ligemale näiteks ka ERM-i õuel mürtsunud maailmakuulsa Metallica. „Tegeleme audiovisuaalse sisu produktsiooniga, pakume abi videoülekannete teostamisel ja omame tarkvara, mis aitab kontrollida ning juhtida ekraani- ja audioparki,“ loetleb Laanesaar tegevusi.

Mobiilsed LED-treilerid Viljandi Folgil.

LED-ekraanid igaks sündmuseks

Tehnoloogia areneb kiiresti. Nii, nagu igal aastal jõuab müügile uusi autosid, toimuvad uuendused ka tehnikamaailmas. „Muutub peamiselt sisuline pool, pilt ekraanil läheb veelgi paremaks, värve suudetakse üha paremini kuvada,“ tutvustab arenguid Ledzepi rendiosakonna juht Krister Kohver.

Ettevõtteid, kes Eestis ekraane ja helitehnikat rendivad, jagub, kuid neid, kes ülikvaliteetseid täislahendusi pakuvad, saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel. „Ekraane võib ju igaüks rentida, kuid ekraan üksi ei tee midagi. Et kõiki vajadusi täita, peab taga olema tehnika ja meeskond, kes tehnikat läbi ning lõhki tunneb,“ sõnab ta.

 LED-ekraaniga kaetud stardikaar Kõrvemaa Metsajooksul.

Kes osa on saanud, soovib samuti

Kliente on Ledzepil seinast seina. On nii agentuure, kellega juba aastaid koostööd tehtud, kui ka tippkonverentse, spordi- ja kultuurisündmuseid. „Tegutseme igas valdkonnas ja sektoris. Sageli jõuab uus klient meieni pärast seda, kui nad on mõnel üritusel viibinud ja seal meie pakutavat kvaliteeti näinud. Selles maailmas käib sageli info soovituste ja kogemuste järgi,“ sõnab Laanesaar.

Iga üritus on ainulaadne ja ainulaadne on ka meiepoolne lahendus. Teeme pakkumise, mis põhineb täpselt kliendi soovil ja vajadusel ning valmib kõiki detaile arvestades nagu rätsepaülikond.

Kaur Laanesaar

Iga pakkumine valmib personaalselt kui rätsepaülikond

Tänapäeval on keeruline välja tuua sündmust, kus ekraani vaja ei ole. Kui kunagi piisas mikrofonist ja kõlarist, siis nüüd soovitakse näha kindlasti ka liikuvat pilti. „Me oleme keskendunud väga hea pildi tootmisele, mille aluseks on ülihead ekraanid. Toodame nii otseülekandeid, teeme salvestusi kui ka kõike muud, kuhu ekraanilahendusi luua on vaja,“ tutvustab Krister Kohver.

Neile, kel mõni sündmus plaanis on ja kes soovib seda suuremalt ning laiemalt jagada, soovitab Ledzep julgelt ühendust võtta. „Iga üritus on ainulaadne ja ainulaadne on ka meiepoolne lahendus. Teeme pakkumise, mis põhineb täpselt kliendi soovil ja vajadusel ning valmib kõiki detaile arvestades nagu rätsepaülikond,“ ütleb tegevjuht Kaur Laanesaar.

2023 NEXPO rohetehnoloogia messi sissepääsu kaunistas kurviga LED-ekraan.

Ekraanide võimalused on üüratud

Millised on aga suurimad apsakad, mida ettevõtted tehnikat rentides teevad? Ledzepi asjatundjate meelest on see napp ekraanide kasutamise oskus – sisuline kuvatav pool on sageli nõrk või suisa olematu. „Ekraane ei osata ära kasutada. Pakutavad võimalused on üüratud, kuid info, mida neile kuvatakse, mitte,“ ütleb Kohver.

Ka selles osatakse Ledzepis kaasa rääkida ja nõu anda. Nende majast renditakse tehnika välja üksnes koos meeskonnaga, et pakutavad lahendused nii silmale kui ka kõrvale kindlasti parimast parimad saaksid. „Paljud kliendid hoiavad sageli tehnikute pealt kokku, sest meeskond on kallis. Tõsi, ongi, kuid lõpuks tuleb ju kõik kvaliteetse korraldusliku poole pealt tagasi. Sellele tasuks mõelda enne, kui kõige odavam rendipakkumine rutakalt vastu võtta ja pärast kahetseda,“ ütleb Ledzepi projektijuht Raiko Saadjärv. „Kaste ja ekraane oskavad sättida kõik, juhtmeid seina panna niisamuti, kuid selleks, et kõik lõpuks perfektselt töötaks, on vaja kompetentsi omavat meeskonda.“

 Ledzepi meeskond iga-aastasel maailma suurimal tehnoloogiamessil ISE (INTEGRATED SYSTEMS EUROPE).

Heli- ja pildilahendused sõltuvad ka ruumide eripärast

Sündmused kipuvad sageli koonduma suvisele ajale. Selleks, et soovitud tehnilised lahendused sündmusel laitmatud oleksid, tuleks neist võimalikult varakult teada anda. „Olgu selleks koolilõpp või pulm, suvepäev või suurkontsert – kohe, kui plaan on paigas, võiks meiega konsulteerida. Audiovisuaalsete lahenduste puhul sõltub palju ruumide ja sündmuste eripärast. Detaile teades saame parimaid lahendusi ja võimalusi tutvustada,“ räägib Saadjärv.

Audiovisuaalsete lahenduste puhul sõltub palju ruumide ja sündmuste eripärast. Detaile teades saame parimaid lahendusi ja võimalusi tutvustada.

Raiko Saadjärv

Printmaterjalide võimalused kahvatuvad

Ehkki LED-ekraan tundub prinditud materjali kõrval justkui kallis ja kättesaamatu maailm, võib paberile pandud materjal tegelikult palju kulukamaks osutuda. Lisaks ei edasta paber ammu enam kõike vajalikku, mida moodne ekraan. „Viljandi Folgi kassade kohal olid LED-ekraanid, mille kohal asunud infot sai kohe kiirelt ja mugavalt üle pilve muuta. Kui piletid otsa sai, jõudis info kohe ekraanile ja inimesteni. Sama lugu on suurkontsertide logode ja bänneritega, mis jäävad paberile trükkimata, sest ekraanidele saab edastatud kõik vajalik alates toetajate logodest, lõpetades ala kaardi ja ilmateatega. Need, kes ekraanide pakutavate võimalustega juba tuttavad on, teavad, mida kõike neid maksimaalselt kasutades teha annab. See maailm on piiritu ja tutvustame seda väga hea meelega,“ ütleb Laanesaar.

2023. aasta avatud partnerluse tippkohtumise LED-sissepääsudele kuvati külastajatele suunad ja muu vajalik info.

Ledzep rendib ja müüb tehnikat, mida ise maale toob ning läbi ja lõhki tunneb. Tehtud tööde ja võimalustega saab tutvuda lähemalt Ledzepi portfoolios.

Ledzep OÜ on Baltimaades ainulaadne ekraani- ja audiolahenduste täisteenust (digital signage) pakkuv ettevõte, mis pakub laia valikut kõrgekvaliteedilisi ja ilmastikukindlaid LED-ekraane, LCD-profiekraane ja Samsungi videoseinalahendusi. Lisaks digitaalsete ekraanide müügile ja rendile pakume Audaci helilahendusi, audiovisuaalse sisu produktsiooni ja videoülekande teenuseid, samuti tarkvara, mille kaudu kontrollida ning juhtida oma ekraani- ja audioparki. Ledzepi meeskond omab pikaajalist kogemust audio- ja videotehnikaga töötamise vallas ning on võimeline looma sisu mis tahes ekraanidele.

Ledzep saab aidata nii lihtsamate lahenduste loomisel, nagu Powerpointi presentatsioonid ja korporatiivesitlused, kui ka toota kvaliteetset pilti aftermovie’dest, veebiülekannetest ning teha otseülekandeid ekraanide tarbeks. Lisaks saame abiks olla graafika ja montaažiga.

Ledzep saab sulle toeks olla järgmistel juhtudel:

  • Tehniline konsultatsioon

  • Eelarvestamine

  • Projekteerimine

  • Tehnilised joonised

  • Kandekonstruktsioonide valmistamine

  • Erilahenduste projekteerimine ja valmistamine

  • Tehnika paigaldus ja ehitusjärelevalve

  • Viimistlus 

Jaga
Kommentaarid