„Kliendid on pikalt soovinud võimalust tellida ühel ajal mitmest erinevast kohast,“ tunnistas Wolti Baltikumi juht Mantas Lomsargis. Nüüd ongi Wolt Baltikumis esimene, kes topelttellimuse võimalust pakub.

Topelttellimuse funktsioon, kus ühe kojuveotasu eest saab korraga tellida kahest erinevast toidukohast, tuleb abiks olukordades, kus samal ajal isutab mitme erineva toidu järele või on seltskonna eelistused seinast seina.

Kuidas topelttellimus toimib?

Klient sooritab oma esimese tellimuse tavapäraselt. Pärast tasumist ilmub ekraani allossa nupp „Telli rohkem vähema eest“, millele vajutades kuvab Wolt lähedal asuvaid poode või restorane. Sealsest valikust saab 10 minuti jooksul teha teise tellimuse ja ühildada selle oma esialgse ostuga.

Topelttellimuse korral rakendub ühekordne kojuveotasu ning teisel tellimusel puudub minimaalne ostusumma. Wolti kullerpartneritel on võimalus mõlemad tellimused vastu võtta ja kliendile kohale toimetada, suurendades kombineeritud tellimuse pealt ka enda sissetulekut.

Topelttellimuse funktsiooni piloteeriti Soome pealinnas Helsingis ja seda hakatakse peagi kasutama ka teistes linnades, kus Wolt tegutseb. Eestis lansseeriti topelttellimus 17. juunil ning muutub lähitulevikus kättesaadavaks kogu kohalikule kliendibaasile.