2009. aastal kaasasutas Tero Järveläinen cleantech startupi Visedo Oy, töötades seal ka tehnoloogiadirektorina. Nimelt arendas ja tootis ettevõte nutikaid hübriid- ja elektrijõuajameid elektrisõidukitele nii merenduses, kommertsveokite kui ka raskemasinate sektorites. 2017. aastal müüdi ettevõte maha Taani elektroonikahiiule.

Skeletoni tegevjuht Taavi Madiberk väljendas soomlase liitumise üle heameelt. „Rohetehnoloogia valdkonna tipus on vaja maailmatasemel tiimiliikmeid ja Tero seda kahtlemata on. Ootame põnevusega tema liitumist ja uue peatüki algust Skeletoni tooteinnovatsioonis. Tero ühendab endas insenerioskused, teadmised tehnoloogiasektorist, ettevõtliku mõtteviisi ja pika kogemuse. Lisaks sellele, et ta oli ühe suurima Euroopa cleantech väljumistehingu taga, töötas Tero pikalt suurkorporatsioonis Danfoss, spetsialiseerudes elektrimootoritele ja konverteritele.“

Peatootejuhina on Tero Järveläineni vastutusalaks energiasalvestusmoodulite ja -süsteemide, nii tark- kui riistvara, arendamine. „Tunnen Taavit juba 15 aastat ja olen Skeletoni käekäigule lähedalt kaasa elanud. Nüüd saan anda sellese eduloosse oma panuse ning tugevdada superkondensaatorite ja superakude positsiooni energiasalvestuse peavoolu kasutuses,“ rõõmustas värske peatootejuht Skeletoniga liitumise üle.