„Swedbankil on hea meel teatada, et meie uus personali- ja haldusdivisjonijuht on Liisa-Maria Lees. Ta on südamega inimeste inimene ja pikaajalise kogemusega personalivaldkonna ekspert, kelle töölaual on olnud erinevate personalistrateegiate, -protsesside ja -poliitikate vedamine ja rakendamine rahvusvahelistes organisatsioonides nagu Experian Group ja Creditinfo,“ ütles Swedbanki juhatuse esimees Olavi Lepp.

Viimase viie aasta jooksul on Liisa-Maria mänginud olulist rolli Eesti suurimas pangas, Swedbankis, kus ta hetkel töötas personali- ja haldusdivisjonijuhi kohusetäitjana. Enne seda juhtis ta Swedbankis Karjäärikeskust, mille põhifookuseks oli talendijuhtimine, tööandja bränd ning värbamine.

„Mul on suur rõõm ja au panustada Swedbanki kui äärmiselt hooliva ja töötajaid väärtustava ettevõtte arengusse. Soovin, et minu ametiajal personali- ja haldusdivisjonijuhina jätkab pank oma missiooni olla parim töökoht nii praegustele kui tulevastele töötajatele,“ sõnas Liisa-Maria Lees.

Liisa-Maria Lees asub Swedbanki personali- ja haldusdivisjonijuhina ametisse alates 9. juulist. Varasem pikaaegne Swedbanki personalijuht Ülle Pind otsustas pärast 9 aastat Swedbanki personali- ja haldusdivisjoni juhtimist käesoleva aasta märtsikuus oma tööelus teha muudatuse ja siirdus ettevõtlusse. Vahepealse aja täitis Liisa-Maria Lees Swedbanki personali- ja haldusdivisjonijuhi kohusetäitja rolli.

„Liisa-Maria toob endaga kaasa rikkaliku kogemustepagasi ja värske vaatenurga, mis aitab tugevdada meie pühendumust töötajate arendamisele ja töörahulolu tõstmisele. Ootame põnevusega tema panust Swedbanki edasises arengus ning usume, et tema oskused ja teadmised aitavad meil saavutada uusi kõrgusi,“ lisas Lepp.