Rakett69 Teadusstuudiote majajuhi Trine Kasemägi kinnitusel tõid osalenud tiimid eesmärkidena välja võistluse nautimise ja millegi uue õppimise. „Kindlasti on oluline ka võistlusmoment, kuid peamine eesmärk on tiimiga siiski midagi toredat kogeda ning samal ajal ka teadus- ja tehnoloogiaharidust populariseerida.“Võistluse jooksul tuli tiimidel hakkama saada kolme ülesande lahendamisega: mandri-Eesti keskpunkti leidmise, õhupallide purustamise ning võimalikult efektiivse vesiratta meisterdamisega. Enim punkte kogus Ülemiste City meeskond, kes tagas endale sellega pääsu poolfinaali. Tiimi kommentaar oma võidule oli ülimalt positiivne: „Oleme üllatunud, et nii tugevas konkurentsis võidu saavutasime!“

Võistlusel II koha saavutanud Riser Ehituse meeskonna kapten sõnas peale üritust, et selgeks sai tõsiasi, et lihtsad lahendused on kõige töökindlamad.Järgmine võistlus toimub juba 7. novembril ning siis asuvad võistlustulle meditsiinivaldkonnas tegutsevate organisatsioonide tiimid. Lisainfo ja registreerimine www.teadusstuudiod.ee/organisatsioonide-valjakutse

Rakett69 Teadusstuudiote organisatsioonide väljakutse toimub juba 3. hooaega. Esimesel hooajal osales võistlusel 10 valdkonna 53 ettevõtet, võitjaks tuli Scandium Kinnisvara. Teisel hooajal võttis väljakutsest osa 9 valdkonna 40 ettevõtet, võitjaks tuli TBD Pharmatech. Sel hooajal on võistlema oodatud 12 valdkonna ettevõtted, poolfinaalid ning finaal toimuvad maikuus 2025.