Arusaadava ja soodsa hinnastuse tagab SurfPorti hinnalagi, mille puhul klient kunagi ei maksa andmemahu eest üle 9 krooni päevas, teatas ettevõte.

Alates 1. juunist 2007 pakub EMT Interneti kasutamisel kolm uut paketti:
- Mahupiiranguga 30MB hinnaga 99 krooni kuus
- Mahupiiranguga 500 MB hinnaga 199 krooni kuus
- Mahupiiranguga 3GB hinnaga 399 krooni kuus.

Mahupiirangut ületava andmemahu korral tuleb lisanduva andmemahu eest tasuda kahes esimeses paketis 6 kr/MB ja viimases 2,5 kr/MB.

"Vaadates tänast kasutust, siis kahest viimasest paketist peaks piisama ka väga nõudlikule kasutajale," ütles EMT andmeside ja sisuteenuste ärijuht Ando Meentalo. "Meie eesmärk on pakkuda kiiret ja hea leviga internetti liikuvale inimesele, mille tagame kõige laiema EDGE ja 3,5G leviga. Selle aasta lõpuks on EDGE terves EMT GSM võrgus ning ka 3,5G laieneb kiiresti. Ainult GPRS-i kiirustest tänasele kiire ühendusega harjunud kasutajale enamasti ei piisa."

Igal mahupaketi kasutajal on võimalik kasutada ka mahumeenutuse teenust (SMS märguanne kasutaja määratud mahu tasemel).

Lisaks uutele andmesidepakettidele pakub EMT SurfPort kasutuseks suvel uudset lagihinnastust. Hinnalagi annab kasutajale garantii, et arve SurfPorti kasutamisel ei kasva kunagi üle 9 krooni päevas. Kuni selle tasemeni kehtib tavahinnakiri: vähem andmesidet kasutades maksab teenus näiteks 40 senti või 1 kroon, palju kasutades ei maksa aga kunagi üle 9 krooni päevas.

Samuti pakub EMT võimaluse tähtajalise lepinguga soetada EMT Interneti stardikomplekt, mis sisaldab tasuta andmesidemodemit, 3GB andmesidemahtu ja eraldi SIM-kaarti tähtajalise liitumislepinguga. 399 kr eest kuus.
EMT investeeringud leviala täiustamisse ja laiendamisse on parandanud ka mobiilse andmeside võimalusi. Allalaadimiskiiruseid kuni 236 kbit/s pakkuva EDGE-ga on kaetud 60% Eesti territooriumist ja 90% linnadest, aasta lõpuks katab EMT EDGE kogu Eesti. Interneti püsiühendusega võrdset kiirust kuni 3,6 Mbit/s võimaldav 3,5G leviala on Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Kuressaares, Keilas, Viimsis, Tabasalus ja nende linnade lähialadel.