E.L.L Kinnisvara teatel loodab ettevõte jõuda esimeste siduvate kokkulepeteni potentsiaalsete rentnikega lähinädalatel.

14 -korruseline Delta Plaza on A-klassi büroopindadega kaasaegne ärihoone, mille juurde kuuluvad lisaks kontoriruumidele ka spetsiaalselt rentnike jaoks kavandatud parkimismaja ja toitlustusasutus.

Hoone nimi tuleneb E.L.L. Kinnisvara AS juhatuse esimehe Aldo Daponi sõnul ühelt poolt maja asukohast Tallinna peamiste magistraalteede ristumispunktis ning teisalt rajatava hoone põhiplaani kolmnurksest kujust. „Hoone asub Pärnu maantee, Tammsaare tee ning Järvevana tee ristumispunktis, mis on Tallinna üheks põhiliste liiklusvoogude keskmeks. Seetõttu oli loogiline nimetada valmiv projekt just Delta Plaza´ks,” kommenteeris Dapon.

E.L.L. Kinnisvara Eesti tegevdirektori Vahur Kaska sõnul on hoonesse pindade rentimise vastu huvi ilmutanud mitmed ettevõtted. „Eelhoiakud on väga soodsad, sest Delta Plaza puhul on tegemist kõrgeima kvaliteediklassi hoonega nii visuaalselt kui ka oma tehnoloogilistelt lahendustelt. See annab meile võimaluse konkureerida eelkõige Tallinna kesklinna prestiižsete büroohoonetega,” lisas Kaska. „Tänases järjest autostuvas ühiskonnas on mitmed ettevõtted pidanud otstarbekas tuua oma esindusbürood kesklinnast eemale, kus on oluliselt paremad logistilised tingimused ja parkimisvõimalused, kuid seni pole selleks olnud piisavalt esinduslikke pindu. Meie nägemuses hakkab seda tühimikku turul täitma Delta Plaza,” ütles Kaska.

Uue büroohoone 14-l korrusel saab olema 15 761 ruutmeetrit brutopinda, millest renditavaks pinnaks kujuneb ca 11 500 ruutmeetrit. Äri- ja büroohoonet täiendab 10 214 ruutmeetrise brutopinnaga parklahoone 350 rentnikele mõeldud parklakohaga. Lisaks on ette nähtud parkimiskohad ka hoone klientidele ja külalistele. Täiendavalt hakkab hoones tegutsema ka ca 100-kohaline toitlustusasutus.

Delta Plaza valmib ehituslepingu kohaselt 2008. aasta novembriks. Hoone omanikuks jääb hoone tellija, E.L.L. Kinnisvara AS-i 100%-line tütarettevõte OÜ Delta Plaza. Hoone ehitab Merko Ehitus.

E.L.L. Kinnisvara tegeleb kinnisvara arendamisega Balti riikides. Käesoleva aasta märtsis on E.L.L. Kinnisvaral valminud kaubanduskeskus „Saules Miestas” Siauliais, Leedus (rendipinda 21 000 m2). Suurematest objektidest on valmimas kaubanduskeskus „Panorama” Vilniuses (rendipinda ca 53 000 m2, avamistähtaeg kevad 2008.a.), Spice mööblikaubamaja Riias (rendipinda ca 22 000 m2, valmimistähtaeg oktoober 2007.a.), Duntese büroohoone Riias (rendipinda ca 12 000 m2, valmimistähtaeg oktoober 2007.a.) ning Sõpruse Ärimaja Tallinnas (rendipinda ca 12 500 m2, valmimistähtaeg 2007.a. lõpp).