Kalev Spordi programmi lisandub järjest rohkem spordiga mitte seotud saateid. Nii tuleb 1. novembrist kanalile sari “Kalevi naised”.

“Tegemist on komöödia suge­metega sarjaga, kus mängivad tuntud näitlejad: Andrus Vaarik, Jan Uuspõld, Anne Reemann, Maria Avdjuško jt. Teeme 30 episoodi, mis tulevad eetrisse tunniste osadena,” tutvustas Kalev Meedia juht Alar Pink, kelle sõnul on sarja stsenaarium ostetud Venezuelast ja siinsetele oludele kohandatud.

Pingi väitel ei ole kanal sellega oma nišist väljunud. “Programm on muutumas nii, nagu alguses planeerisime. Ütlesime kohe, et teeme spordisuunit­lusega, meele­lahutust ja uudiseid edastavat peamiselt mees­tele suunatud kanalit,” selgitas ta.

“Pea aastase tegevuse jooksul on nii kodu- kui ka välismaine sport leidnud omale kavas koha, samuti seriaalid ja uudised,” lisas Pink.

Programmi mitmekesista­mise eesmärk on hoida mehi teleri ees võimalikult kaua, sest reklaamirahast tulu taotlev kanal vajab rohkesti vaatajaid.

Seni ei ole Kalev Sport eetrisse reklaami veel müünud. Millal kanal kasumisse jõuda võiks, ei soovinud Pink speku­leerida.