Ettevõtte 2008. aasta kasum oli 65,3 miljonit krooni, jäädes 2007. aasta kasumile alla paarikümne miljoni krooniga.

„Meie eesmärk on võita endale uusi kliente läbi soodsa hinnapoliitika ja see eesmärk on meil siiani ka väga hästi õnnestunud,“ sõnas AS-i Prisma Peremarket tegevdirektor Janne Lihavainen.

„Prismad on Soomes üle elanud majanduskriisi ja võitnud sel ajal juurde turgu. On näha, et Prisma kontseptsiooni tugevused töötavad ka praeguse kriisi ajal Eestis.“

AS Prisma Peremarketi käesoleva aasta eesmärgiks on laieneda ning investeerida seeläbi edasi aastate jooksul kogutud kasum.

2010. aastal avab Prisma Peremarket kaupluse Narvas, luues seeläbi 100 uut töökohta. Lisaks tullakse Eestis turule supermarketite ketiga. Prisma Peremarketi tegevdirektori hinnangul on praegune majanduskeskkond väga soodne aeg laienemiseks.

Prisma alustas Eestis tegevust 2000. aastal. Tänaseks tegutseb Tallinnas viis Prismat. Prisma turuosaks 8% Eesti jaeturust.

SOK kontserni 2008. aasta käive oli 140 miljardit krooni.

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb nii Soome, Eesti, Venemaa, Läti kui Leedu turgudel. Eestis tegutseb Prisma Peremarket alates 2000. aastast. Prisma Peremarket annab Eestis tööd ligi 700le inimesele.

Eestis tegutsevad SOK tütarettevõtetena AS Prisma Peremarket ja AS Sokotel, mis tegutseb Sokos Hotel Viru kaubamärgi all. Lisaks Soomele ja Eestile tegutseb kontsern ka Lätis, Leedus ja Venemaal.