“Antud auhinna võitmine teist aastat järjest on märkimisväärne tunnustus, seda eriti nii laias regioonis,“ tõdes Zürichis auhinda vastu võtmas käinud Eesti kontohaldur Mait Lille, teatas Google.

Lille lisas, et kuna Google on oma ametlike partnerite valikul erakordselt põhjalik, on SIA Contact Holding’u esindusel Telemedia Eestil au olla ainus Google AdWords’i edasimüüja ja Premium partneri staatust omav ettevõte Eestis.

Tiitel kvaliteetseima kontohaldusteenuse eest on üks auhinnakategooriatest, mida jagatakse igal aastal Google AdWords’i ametlikele edasimüüjatele.

Google poolt koolitatud ametlike partneritena aitavad eestlased Lille sõnul kohalikel ettevõtetel kujundada ja seadistada oma internetis läbiviidavaid reklaamikampaaniaid viisil, mis neid teistest eristab ja esile tõstab.

“Premium partner ehk edasimüüja on Google kõrgeim kvalifikatsioon, millega nõutakse partnerist ettevõttelt usaldusväärset ja läbipaistvat ärimudelit ning klienditeenindust,” selgitas Lille ja lisas, et kvaliteedi pakkumiseks on eestlased läbinud spetsiaalsed Google toodete ja kontohalduse koolitused.

“Tänu sellele saamegi oma klientidele pakkuda kõige efektiivsemaid Google AdWords’i lahendusi,” kinnitas Lille.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid