Energiasäästunädala raames toimub üle Eesti ligi 50 erinevat üritust, seal hulgas seminarid, esitlused, töötoad ja õppepäevad. Nädal avatakse riigikogu konverentsikeskuses toimuva fraktsioonide vahelise mõõduvõtmisega Rakett 69 meeskonna poolt etteantud energiasäästu ülesande lahendamisel, lõpetab aga energiasäästu teemal toimunud koolikonkursi võitja väljakuulutamine, teatasid korraldajad.

"Kuna viimastel aastatel on renoveeritud palju korterelamuid, siis soovime nädala jooksul pöörata erilist tähelepanu edukate renoveerimiskogemuste tutvustamisele. Üle Eesti toimuvate õppepäevade käigus on võimalik tutvuda renoveeritud kortermajadega ning osaleda teemakohastel seminaridel,“ ütles Energiasäästunädala projektijuht Neeme Kärbo Tartu Regiooni Energiaagentuurist.

Energiasäästunädala kavaga saab tutvuda kodulehel www.energiatark.ee, kus on üleval ka juhised ja näpunäited, kuidas kodus lihtsate vahenditega energiat säästa.

Energiasäästunädalat korraldavad Tartu Regiooni Energiaagentuur, KredEx, Eesti Energia, Eesti korteriühistute liit, Keskkonnainvesteeringute Keskus, Säästva Eesti Instituut, Tartu Teaduspark, majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning Swedbank.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid