"Ma ei tunne isiklikult Taavi Rõivast ega ole ma ka märganud tema väljapaistvat reformimeelsust, aga minu arvates on ebatõenäoline, et Rõivasest saaks tõsiseltvõetav peaministrikandidaat," märgib Mõis.

Mõis rõhutab, et Eesti vajab värskeid reforme, aga praegu ei paista neid kusagilt.

"Kui ma Reformierakonnast tulevaid uudiseid loen, siis mulle tundub, et seal on avatud paanikaosakond. Pool päeva on kandidaat Hanno Pevkur. Teises päeva pooles seatakse kandidaadiks Taavi Rõivas. See ei ole tõsiseltvõetav käitumine," on ettevõtja nördinud.

Reformierakonna juhatus nimetas erakonna peaministrikandidaadiks sotsiaalminister Taavi Rõivase. Rõivase kinnitusel on Reformierakonna eesmärgiks moodustada enamusvalitsus ja konsultatsioonid sotsiaaldemokraatidega jätkuvad planeeritult homme.

"Me jätkame alanud konsultatsioone, nende raames seni tehtud töö on üsna põhjalik. Meil on olemas nii ühisosa kui ka selged maailmavaatelised erimeelsused, aga me keskendume Eesti huvides just ühisosa otsimisele," ütles Rõivas.

"Mida kiiremini me uue valitsuse moodustamises selgusele jõuame, seda parem Eestile," sõnas Reformierakonna peaministrikandidaat Taavi Rõivas.

Reformierakonna prioriteetideks valitsuskonsultatsioonidel on Rõivase sõnul Eesti riigi julgeoleku kindlustamine, lastetoetuste tõus ja tööjõumaksude alandamine.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid