Omanike Keskliidu juhatuse esimehe Priidu Pärna sõnul annab telesaade „Kodutunne“ paljudele vähemkindlustatud peredele võimaluse säilitada oma kodu ning muuta see paigaks, kus pereliikmetel on see tõeline oma kodu tunne.

Koduomaniku kiusaja tiitli pälvis Vabariigi Valitsus, mis ei ole suutnud täita kinnisvaraomanike ootusi, tõstes oluliselt gaasiaktsiisi, kaotades kergele kütteõlile ettenähtud aktsiisisoodustuse ning ei ole vaatamata Riigikohtu otsusele astunud samme õiglaste tehnovõrkude ja –rajatiste talumistasude kehtestamiseks.

Varasemalt on sõbra tiitliga pärjatud Maksumaksjate liidu juhti Lasse Lehist, Konkurentsiameti juhti Märt Otsa, Rae, Jõgeva ja Harku valdasid, õiguskantsler Indrek Tederit ja Allar Jõksi ning Eesti Õigusjärgsete Omanike Liidu esindajaid. Kiusaja tiitli saajateks on osutunud Eesti Gaas Tallinna Vesi, Eesti Energia, Euroopa Liidu kliimapoliitika ning puuküürnikud.

Eesti Omanike Keskliit on 1994. aastal asutatud Eesti Õigusjärgsete Omanike Liidu järglane, kellega on liitunud üle 64 500 korter- ja eramaja omaniku.

Täna toimub Salme Kultuurikesuses Koduomanike Kongress, mille avab kongressi patroon president Arnold Rüütel ja esinevad Eesti Omanike Keskliidu esimees Priidu Pärna, 2015.a eluasemeturust räägib kinnisvaraspetsialist Tõnu Toompark, KredEx-i energiatõhususe projektijuht Kalle Kuusk elamute rekonstrueerimise toetusest , Eesti Kindlustusseltside Liidu juhatuse liige Andres Piirsalu kodukindlustamisest.

Vastu võetakse Koduomanike manifest ning pärjatakse ka Energiasäästliku Kodu 2014 laureaate.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid