Tegu on tööandjate vahelise konkursiga Eestis, kus võetakse arvesse nii tööandja välist ja majasisest kuvandit kui ka praktilisi tegevusi, mida organisatsioon on oma töötajate rahulolu nimel ette võtnud, teatasid korraldajad.

Konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarista sõnul eristub LHV Pank paljudest Eesti tööandjatest selle poolest, et neil on väga tugev innovaatiline kuvand, mis vastab ka tegelikkuses nende hästi fokusseeritud tegevustele.

Konkursi žürii valis eelnevalt kõigi kandidaatide seast välja viis finalisti, kelleks on erasektorist TransferWise OÜ, LHV Pank AS, Starmaker OÜ (Olde Hansa), avalikust sektorist Võru Järve Kool ning mittetulundussektorist Eesti Noorteühenduste Liit.

Unistuste Tööandjat valitakse Eestis 2013. aastast alates. Konkursi žüriisse kuuluvad PARE juhatuse esimees Milvi Tepp, Eesti Kaitseväe Värbamiskeskuse juhataja Lauri Kurvits, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi jätkusuutliku töökeskkonna valdkonnajuht Heidi Solba ja CV Keskus OÜ värbamisosakonna juhataja Renita Käsper.

Eelmisel aastal võitis sama tiitli Eesti Sisekaitseakadeemia.