„Oleme omale uut Tallinna kontorit otsinud juba üle aasta," sõnas Playtech Eesti juht Kaari Simson. „Meie praegune kontor Paldiski maanteel on aastatega väikseks jäänud ja ei vasta enam ettevõtte kasvuvajadustele. Ülemiste City jäi sõelale suurepärase asukoha ning heade võimaluste poolest."

„Playtechi näol on tegemist maailma absoluutse tippettevõttega oma valdkonnas, kes toob kahtlemata olulist täiendust Ülemiste City rahvusvaheliste tegijate meeskonda," kinnitas  Ülemiste City arendaja Technopolis Ülemiste AS juhatuse esimees Gert Jostov. „See on taaskord hea märk sellest, et oleme suutnud luua selge kompetentsikeskuse, mis rahvusvahelisel turul huvi äratab. Analoogsete linnakute mõte laiemas plaanis ongi ju see, et edu sünnib erinevate sarnase valdkonna ettevõtete mõõduvõtmises, kes samas üksteist täiendavad. Seejuures on oluline märkida, et Playtech näitas läbirääkimistel üles siirast huvi oma töötajatele parima võimaliku töökeskkonna loomisel, mis IT-valdkonnas on saanud märkimisväärseks konkurentsieeliseks võitluses heade töökäte pärast. Seda enam on meil hea meel, et Playtech nägi sellise kohana just Ülemiste Cityt."

Playtech on rahvusvaheline ettevõte, kes pakub tarkvaratooteid ning nendega seotud terviklahendusi maailma juhtivatele mänguoperaatoritele. Eestisse on koondunud korporatsiooni tarkvaraarendus ja tugiteenuste funktsioonid. Playtechi Tallinna kontoris töötab hetkel 155 töötajat. Suurem osa Playtech Estonia töötajatest paiknevad Tartus, alates 2004. aasta esimesest poolest tegutseb ka Tallinna kontor. Ühtekokku töötab Eesti Playtechi üksuses 630 töötajat.