„Eestis on puudu ideaalidest. Peaks olema rohkem hea visiooniga ideid. Nagu heal ettevõttel on mitte ainult kasumi teenimise eesmärk, vaid ka visioon ja väärtused, nii peaks see olema ka riigil. Mänguvahendid, mis on riigi käes, on oluliselt suuremad, juhid ise piiravad neid, tegeldes tulude ja kulude tasakaalu ajamise ja raha ümberjagamisega. Rahvale oleks olulisem teha märgilise tähendusega asju.

Näiteks lähevad inimestele väga korda uued rongid, oranžid porgandid. Samuti oleks märgiline, kui linnahall tehtaks korda ja investeeritaks mereääre kordategemisse. Tartu-Tallinna neljarajaliseks muutmise vajalikkusest on räägitud viimased 15 aastat... See kipub juba hiljaks jääma. Ka Tallinna lennuühendused võiksid olla palju paremad. Mis siis, kui see läheb maksma laenuraha, laenuvõimet on meil ju küllaga! "

Uue panga looja rääkis, et ka ettevõtete sotsiaalmaksu vähendamine on ülimalt vajalik ning üldse jõulisem ja tulevikku vaatavam maksureform. "Meie ei karda ettevõtte tulumaksu. Kõige olulisem ühiskonna jaoks on arendada ettevõtlust. Riik on hakanud sättima ettevõtjatele hästi palju regulatsioone ja piiranguid. Riik teaks nagu paremini kui inimene, kes on ettevõtlik ja hoolib, et elu Eestis energilisemalt edasi läheks."