Eile kogunesid TransferWise’i töötajad ettevõtte viiest kontorist Euroopas ja USAs ühte paika, et moodustada rekordsuur, 350 inimesest koosnev euro-sümbol. Aktsioonist võttis osa TransferWise’i töötajaid kokku 35 eri rahvusest. Sellega purustati kehtiv suurima valuutamärgi rekord – Kirde-Inglismaa Kommertskoja 327 inimesest moodustatud Suurbritannia naelsterling.

Taavet Hinrikuse ja Kristo Käärmanni asutatud TransferWise on möödunud aasta jooksul oma töötajaskonda kolmekordistanud. Sel nädalavahetusel pidas ettevõte suvepäevi, nautides aktiivset puhkust Eesti metsade vahel.

“Toome kogu TransferWise’i tiimi kaks korda aastas ühte kohta kokku. Selle mõte on hoida ettevõttekultuuri, mis on meile väga tähtis nüüd ja edaspidi. TransferWise tahab muuta finantssüsteemi õiglasemaks ja maailma pisut paremaks paigaks – see pole just lihtne ülesanne. Seepärast ongi tähtis, et kogu tiim tunnetaks kokkukuuluvust ja oskaks üksteist usaldada,” ütles Hinrikus. “Rõõmustame koos ka püstitatud Guinnessi rekordi üle!”

Eesti päritolu TransferWise on üks Euroopa kiiremini kasvavaid finantstehnoloogiaettevõtteid. Teenuse kasutajad teevad täna rahaülekandeid ligi 700 miljoni euro eest kuus, säästes pankade teenustasudelt 31 miljonit eurot.