Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul on mullu sügisel turule tulnud 2GO leidnud endale kindla koha paljude perede ostukorvis ja külmkapis. „Laeva tehase uus pudeliliin on täisvõimsusel tööle saanud vähem kui aasta peale esimest käivitamist. 80% toodetavatest jogurtishottidest müüme täna Eestis, 20% Lätis ja Leedus ning naaberriikide osakaal müügis kasvab pidevalt," rääkis Kalbin.

„Keeratava korgiga 100-grammises pudelis 2GO sobib hästi kiire elutempoga inimestele, kes ajanappuses sageli hommikusöögi jaoks aega ei leia, kuid meelsasti 2GO pudeli endale töölesõiduks või kergeks keskpäevaseks kõhutäiteks kaasa haaravad. Samuti on 2GO tänuväärne toode lapsevanematele, kes lõbusavärvilise pudelikese abil lapsi sööma meelitavad" rääkis Kalbin.

Tutti-Frutti 2GO troopilises maitses on tunda ananassi, mangot, õuna ja punast apelsini. Sarnaselt teistele Valio Gefilus toodetele sisaldab ka uue maitsega 2GO jogurtijook maailmas enimuuritud LGG piimhappebakterit ja D-vitamiini, mis toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust.