Tarkvaraarendusega tegelev CGI Eesti AS on tuntuks saanud mitmete projektidega, millest kuulsaim on orbiidil tiirlev ESTCube-1. Klientidele müüakse teenust nii meeskonna rendimudeliga kui ka fikseeritud eelarvega projektidena.

Ettevõtluse auhinna konkursile pääses CGI Eesti muuhulgas GIS-112 süsteemi tarkvaraga, mis aitab häirekeskusel välja selgitada abivajaja asukoht ning neile talle lähimad kiirabi- ja päästemeeskonnad. Praegu ollakse teiste seas ka ametis Digitoimiku projektiga, mille eesmärk on muuta Eesti kohtusüsteem paberivabaks.

Ettevõte loodi juba 1993. aastal ning alates 2013. aastast kuulutakse ligi 70 000 töötajaga CGI Gruppi. Ettevõte omab Eestis kontoreid nii Tallinnas kui Tartus ning pakub tööd ligikaudu 200 inimesele.

Aasta Uuendaja 2015 eesmärk on tunnustada Eestis tegutsevaid ettevõtjaid, kes on uuenduste väljatöötamise ja eelkõige nende tulemusliku rakendamisega saavutanud majanduslikku edu, loonud kõrgema lisandväärtusega töökohti või kasutanud teadusmahukaid lahendusi oma toodete ja/või teenuste arendamisel.

Ettevõtluskonkursside taust
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatav konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss. Ettevõtluse Auhind 2015 eesmärk on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada ambitsioonikamaid Eesti ettevõtteid. Kokku kandideeris konkursil 70 ettevõtet. Konkurssi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond. Samal ajal korraldavad Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit Konkurentsivõime Edetabeli, kus tänavu kandideerib 400 ettevõtet. Mõlema konkursi parimate hulgast valitakse üldvõitja — Aasta Ettevõte 2015.