Eesti-Norra ühisfirma Shishi põhitegevusalaks on kunstlillede, interjööri kaunistuste ning jõulukaupade disainimine ja nende turustamine. Suurem osa toodangust eksporditakse paljudesse välisriikidesse.

Ettevõtte kollektsioon vaheldub kaks korda aastas: valikus on sügistalvine ja kevadsuvine kollektsioon. Koos jõulukollektsiooniga, mida on võimalik ka videos näha, moodustab sügistalvine kollektsioon käibest 60% ja kevadsuvine 40%.

Ettevõtluskonkursside taust
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatav konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss. Ettevõtluse Auhind 2015 eesmärk on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada ambitsioonikamaid Eesti ettevõtteid. Kokku kandideeris konkursil 70 ettevõtet. Konkurssi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Samal ajal korraldavad Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit Konkurentsivõime Edetabeli, kus tänavu kandideerib 400 ettevõtet. Mõlema konkursi parimate hulgast valitakse üldvõitja — Aasta Ettevõte 2015.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid