Berliinis on lisaks varasemalt ilmunud trükistele väljas ka neli sel sügisel ilmunud raamatut: Anu Vahtra kunstnikuraamat “Untitled”, Kristi Kongi monograafia “Ma ei ole oma pead padjal liigutanud”, koostöös Kaasaegse Kunsti Eesti Keskusega välja antud Marge Monko kunstnikuraamat “Õige / Vale”, ning Tõnis Saadoja loomingu esimene ülevaatlik kokkuvõte “Tööd 2008–2014”.

Eelnevalt ilmunud trükistest on messil esindatud väljaanded järgnevatelt autoritelt: Dénes Farkas, Laura Kuusk, Tuukka Kaila, LeRoy Stevens, Mari Laanemets, Kadri Noormets, Jaanus Samma, Johan Tali, Johanna Jõekalda, Siim Tuksam, Anna-Stina Treumund, Flo Kasearu, Marko Mäetamm, ja Merike Estna.

Friends with Books on Euroopa üks ambitsioonikamaid kunstiraamatumesse, kus sel aastal osaleb üle 130 kaasaegse kunsti välja andmisele keskenduva kunstiku ja kirjastuse üle maailma. Messi saadab rikkalik loengutest, vestlusringidest, performance’itest ning raamatuesitlustest koosnev kõrvalprogramm. Mess toimub Hamburger Bahnhof’is, Berliini kõige olulisemas kaasaegsele kunstile pühendatud muuseumis.

Lugemik on Tallinnas tegutsev iseseisev kunstiraamatute kirjastus, mille asutasid 2010. aastal graafiline disainer Indrek Sirkel ning kunstnik Anu Vahtra. Koostöös noorte kunstnike, disainerite ja teoreetikutega on Lugemik tänaseks välja andnud üle 45 trükise. 2013. aasta kevadel avas Lugemik Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi (EKKM) hoovil raamatupoe, kus müüakse ligikaudu kolmesaja erineva kodumaise ja rahvusvahelise kirjastuse väljaandeid.