Alates 28. jaanuarist toimub mõlemal suunal iga päev kolm väljumist. Bussipiletite hinnad algavad ühest eurost.

Simple Expressi kommertsvedude juhi Ott Arumeele sõnul saab Viljandist nüüd Simple Expressiga mitmetesse Eesti olulistesse sõlmpunktidesse. „Simple Express hakkab Viljandist lisaks Tartule ja Pärnule sõitma ka Tallinnasse. Selle liini avamine on oluline samm eesmärgi suunas, et Simple Expressiga saaks soodsalt ja mugavalt sõita kõigi olulisemate Eesti linnade vahel vähemalt kolm korda päevas,” rääkis Arumeel.

„Viimase poole aasta jooksul oleme lisanud mitmeid uusi sihtkohti ja kahekordistanud väljumiste arvu. Plaanime liinivõrku veelgi arendada,” lisas ta.

Tallinn-Viljandi liinil hakkavad bussid läbima suurematest keskustest ka Türi, Paidet ja Võhmat. Piletite eelmüük jaanuari lõpus alustavale liinile on alates tänasest avatud. Arumeele sõnul algavad ka sellel Simple Expressi liinil piletite hinnad ühest eurost.

„Simple Expressi hinnad algavad ühest ja kahest eurost ning bussi täitudes hinnatase järk-järgult kasvab. Soodsad piletid on saadaval ainult Simple Expressi veebilehelt piletit ostes,” selgitas Arumeel. Veebruari lõpuni kestva avamiskampaania raames on pileti maksumus Tallinn-Viljandi liinil Simple Expressi kodulehe kaudu ostes 1-3 eurot. Ka kõigis teistes müügikanalites on maksimaalne piletihind kampaaniaperioodil kuni kolm eurot.

Simple Expressi väljumised alates 28.01 liinil Tallinn-Viljandi-Tallinn on järgmised:
Tallinn-Viljandi kell 9.00; 12.00; 16.30
Viljandi-Tallinn kell 7.15; 12.30; 16.00

Tallinn-Viljandi liinil hakkavad sõitma 39-kohalised SOR tüüpi bussid. Oktoobris tõi Simple Express liinidele 11 uut bussi, mille salongis on jalaruumi suurendamiseks tavapärasest kolm istmepaari vähem. Bussides on tasuta WiFi ja pistikud elektrooniliste seadmete laadimiseks iga istmepaari juures.