"Jälgides klientide maitse-eelistusi ning tarbijakäitumist, täiendame ja uuendame pidevalt kiirelt valmiva toidu valikut - suve lõpus laiendasime teenindusjaamas kohapeal küpsetatud saiade ja pirukate sortimenti, seejärel tõime turule lahtised hot dogid ning nüüd on hamburgerite uuendamise kord," ütles Statoil Fuel Retail Eesti AS kaubandusdirektori kt Diana Veigel.

Kõik Statoili burgerid läbisid uuenduskuuri ning valikusse lisandus kaks täiesti uut toodet - lihavaba burger praemunaga ning käsitsi valmistatud pihviga gurmee burger, mida esimeste müüginumbrite põhjal eelistab iga neljas burgeri ostja.

"Gurmee burgeris kasutatakse Eestis käsitööna valmivat pihvi, mille sisse on omakorda peidetud mozarella südamik. Värsked käsitsi valmistatud veisepihvid tarnitakse meie jaamadesse iga päev," lisas Veigel. Lisaks pihvile on gurmee burgeri koostises eriline Royal sai, värske punane sibul, marineeritud kurk, jääsalat, Louisiana kaste, Cheddari juust ja hot dogi kaste.

"Ka kõikide teiste hamburgerite koostises on nüüdsest kasutusel uued rohke lihasisaldusega veisepihvid, ehe Cheddari juust ning värske punane sibul, millest soovi korral saab ka loobuda," lisas Diana Veigel. Nendele, kes eelistavad liha mitte süüa, pakub Statoil ka lihavaba burgerit praemunaga.