"Jah, kõik vastab tõele. Olin tõesti seotud ettevõttega Ivonshire Properties. Eelmise sajandi lõpul. Tõsi küll, tegu ei olnud Panama firmaga vaid Bahamal registreeritud ettevõttega. Miks Bahama? Sest tol ajal elasin ma sealt 100km kaugusel. Miks mitte USA? Seal tegutsesin ka ja olin samuti mõne ettevõttega seotud. Kuid Bahamas oli odavam. Seega jah, optimeerisin makse," kirjutas Nõlvak Facebookis.

"Miks, küsite? Ärge nüüd järgneva näite peale pahandage... aga kui te Maxima asemel Selverist midagi ostate sest seal on odavam, siis te optimeerite ka makse. See pole kuritegu.
Eeltoodu ei tähenda, et ma USAs ja ka Eestis makse ei maksnud. Kes on olnud USA maksukohuslased need teavad - selles maailma keeruliseimas maksusüsteemis jääd sa välismaalasena alati kaotajaks," lisas ta.

"Ma olen ka praegu seotud mitme mitte-Eestis tegutseva firmaga. Mis teha, tehnoloogiaettevõtja amet on selline. Panamas neist õnneks ükski ei ole," kirjutas Nõlvak.

"Mul on hea meel, et Panama paberid avalikuks tulid. Ehkki nende paberite hulgas oli ilmselt siis minu privaatne kirjavahetus advokaadibürooga. Ja mitte et mulle meeldib teile seda selgitust kirjutada. Aga ikkagi. Hoopis olulisem on, et kui andmed minu tegemiste kohta osutusid õigeteks siis küllap vastavad tõele ka muud lekkinud faktid. Ja see kõik teeb ehk maailma pisut paremaks," leidis ta.