„Pärnamäe Keskus asub looduskaunis Lilleorus. Täna toimub siin vilgas elamuarendus, mis tähendab, et lähiaastatel leiavad piirkonnas endale kodu sajad noored pered. Lisaks läbib Lilleorgu iga päev tuhandeid autoga tööle või koju suunduvaid inimesi, kelle jaoks paikneb keskus väga mugavalt tee peal,“ sõnas keskuse rajanud MA Kinnisvara Arenduse OÜ ja Kaveks Holding OÜ esindaja Mart Sillaots.

Ehitustööde käigus rajati Pärnamäe keskuse ette ringtee, et keskusesse tulek oleks liiklejatele mugav ja ohutu.

3600m² pindala hõlmava keskuse ankurrentnik on Rimi ning keskuse teisel korrusel hakkab 400m² alal lastele elamusi pakkuma Miniland mängutuba.
Lisaks avavad keskuses uksed ka Tokyo Sushi, Drumsticks ning Cocodrillo restoranid ning ehedat Eesti toitu hindavatele külastajatele pakuvad toidutooteid Muhu Leib, Leoki Kala ja Jaani Lihapood.

Ühtekokku tegutseb Pärnamäe Keskuses üle 20 ettevõtte, mis pakuvad külastajatele lisaks toidukaupadele ka ilutooteid ja –teenuseid, lilli, lemmikloomatarbeid, jalatsite parandust ja rõivaste keemilist puhastust, tehnikakaupu ja ravimeid. Tagatud on ka vajalikud teenused autoomanikele ̶ EURO Oil tankla ning Mündipesula, mis pakub selvepesu teenust.

Viimsi valla abivallavanema Oliver Liidemanni sõnul on Viimsisse viimastel aastatel rajatud mitmeid tegevus- ja ostukeskusi, valla idapiirkonnas on seni kaubanduspindu olnud aga kesiselt. „Uue keskuse avamisega saavad ka Laiaküla, Pärnamäe, Randvere ning Viimsi naaberomavalitsuste elanikud võimaluse sooritada igapäevaoste kodule lähemal, samuti tekib valda juurde uusi töökohti,” lausus Oliver Liidemann.

Pärnamäe kaubanduskeskus avab uksed 15. juunil kell 12.00. Pärnamäe Keskuse ehitas Kaveks Holding OÜ ja MA Kinnisvara Arenduse OÜ tellimusel Maru Ehitus AS.